Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megtanulni, hogy...

Hogy lehet megtanulni, hogy ne járassam le magam a mindenkori kiszemeltem előtt?

Figyelt kérdés

Régóta fennálló probléma nálam, úgy érzem megérett rá, hogy igénybe vegyem a gyakori népének segítségét.

A probléma a következő: amikor megtetszik valaki, akkor legszívesebben elbújnék, már-már menekülök a helyszínről amennyiben módomban áll. Szinte mindent elkövetek, hogy elrejtsem a szimpátiámat és bárminemű kedvességemet és átmegyek egy tárgyilagos, kimért stílusba. Rosszabb esetben alig merek megszólalni és bármit csinálni, nehogy valami hülyeséget tegyek. Megfejtettem, hogy ezek mögött a viszonzatlanságtól való félelem áll.

Szemezni nem tudok, de az utóbbi időben különös figyelmet fordítok rá, hogy ne hagyjam, hogy a tekintetem csak úgy cikázzon a szempárokon át, igyekszek legalább 2 másodpercig figyelmet fordítani egy emberre (nem mérem stopperrel).

Úgy érzem, hogy az effajta viselkedésem ellenszenvet kelt és ahelyett, hogy félénknek és esetlennek tűnnék a másik szemében, inkább pszichopatának néz.



2022. júl. 9. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem néz senki sem pszichopatának… Feltételezem fiú vagy.

Azt kell megértened hogy a másik nem sem valami pink unikornis ami légiesen száll az égen és csak rímekben beszél…

A lànyok is ugyanolyan emberek mint a fiúk. Mi is félünk, mi is bizonytalanak vagyunk, stbstbstb.


Próbáld azt hogy azt képzeled hogy a legjobb haveroddal beszélgetsz és ne stresszelj rá a dolgokra. Ha kiderül hogy tetszik neked valaki, na és? Hát kiderül. A többieket csak 5 percig (vagy addig se) fogja érdekelni.

Amúgy meg csak az első “csajozáson” kell átess és meglátod utána hogy ez nem egy ördöngösség.

2022. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi! Nem derül ki a leírásból, de lány vagyok.
2022. júl. 9. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szocializálódj. Majd ha barátokkal és azokkal, akiktől nem akarsz semmit, nem leszel halálciki, menni fog azzal is, aki a kiszemelted
2022. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kizárólag azokkal vagyok “halál ciki”, akik tetszenek. Tehát, ha mondjuk társasággal vagyok és csatlakozik hozzánk valaki, aki igazán az esetem, akkor olyan viselkedésváltozáson megyek keresztül, hogy én nem ismerek saját magamra, nemhogy más.
2022. júl. 10. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!