Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Két kérdésem van két különböző...

Két kérdésem van két különböző ember viselkedésével kapcsolatban? Ezek normális, megszokott viselkedések?

Figyelt kérdés

Első eset:

Korombeli srác, akivel egy vizsga előtt találkoztunk. Elég okoskodós, bőbeszédű volt, így kb. minden vizsgázóval szóba elegyedett, aki előtte volt, így velem is. Előtte vizsgáztam és amikor jöttem ki a teremből, akkor jött oda hozzám és kérdezte, hogy “hogy ment kedves?”. Aztán amikor vártuk az eredményeket, akkor elég nehezen bírtam a stresszt, ezért felálltam sétálni egy kicsit és a srác is rögtön felpattant és ugyanazon az útvonalon sétálgatott, mint én. Ez csak nekem olyan fura vagy ez tök normális viselkedés?


Második eset:

Telekocsiztam és mellettem ült egy legalább 15-20 évvel idősebb pasi. Este volt, de még így is láttam periférikusan, hogy rám-rám nézett. Aztán megálltunk egy benzinkúton és kiszálltunk és nekiállt az ülésemet sepregetni, meg ahogy beszélt a sofőrrel mindig rám nézett. Ez is elég fura nem?



2022. júl. 10. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1 Vannak furemberek, nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani.

2. eset nem fura. Nem lehet higy ettél valamit és lemorzsáztad az ülést 🙂?

2022. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hopsz, lemaradt, hogy az elsőt azért találtam érdekesnek, mert fél óra ismeretség után már így szólít, hogy kedves, nekem szokatlan.

A másodiknál meg egész végig olyan fura érzésem volt, mármint hogy te jó ég, hagyjon már ez az idősebb faszi.

Egyébként a kocsiban nem lehetett enni, szóval én biztosan nem hagytam koszt az ülésen.

2022. júl. 10. 23:35
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Párszor rád nézett valaki és már ilyen reakciód van, hogy "te jó ég, hagyjon már ez az idősebb faszi"? Jól értem, hogy hozzád se szólt?


A másik meg hát vannak ilyen emberek. Furák, ez van.

2022. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Emberi lények vagyunk, nem azzal van a baj, hogy rám nézett, habár etikett szerint ugye ennek is vannak határai, hogy meddig illik stb., hanem hogy hogyan nézett. Mondom 15-20 évvel idősebb pasi így nézne rád nem tudom te örülnél-e, mikor kis híján a lánya lehetnél. Ez fura, pláne úgy, hogy bennem volt egy jó adag ellenszenv felé, tehát érezhette, hogy nem értékelem.
2022. júl. 10. 23:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez például már új infó, eddig csak annyit tudtunk, hogy rád mert nézni. :)
2022. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"érezhette"

Nem, nem érezhette. Férfi az ilyet nem érzi meg.

2022. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 Nem a férfi intuíciójára bíztam, hogy megérzi-e vagy sem.
2022. júl. 11. 00:06
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

De nyilván nem mondtad meg neki, hanem célozgattál.

Na, EZ a másik, amit a férfiak nem értenek.

2022. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nah, ne kenjük ezt az összes férfira, a parasztja nem érti, a férfi igen.
2022. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem álltam oda elé és nem vágtam a fejéhez, hogyha mégegyszer ilyen pillantást ereszt meg felém, akkor megrúgom a tökijét. (Oké, ez azért nyilván humor, sose csinálnék ilyet.) De azért szerintem érezhető, ha valaki nagyon elutasító, nem viszonozza a mámoros pillantást.
2022. júl. 11. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!