Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális a viselkedésem az...

Normális a viselkedésem az életkoromhoz és a társadalomhoz képest?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, barna hajú -zöldes szürke szemű /sovány.

Manapság azt vettem észre hogy nagy részt mindenki a társalgós /beszédes ,kisminkelt /festett hajú ,szociális életet élő stb... ,szép lányokért van oda ---na meg persze azért legyenek nőiesek -.-"



Én azonban még életemben hozzá sem nyúltam egyetlen smink cucchoz sem ,nem mondhatnám hogy nagy beszédes típusú emberke vagyok ---ráadásul annyira nem is szoktam szociális kapcsolatot létesíteni a családtagjaimon és a rokonaimon (már akivel lehet közülük) kívül. Ebből gondolhatjátok én szerintem hogy eléggé csöndes ,vissza húzódó emberke vagyok .És persze az ezernyi hibám mellé az is hozzá tartozik hogy egyáltalán nem vagyok nőies ,hisz kis koromban is hogy ha már beszélgetnem muszály volt valaki mással a látókörömön kívül akkor inkább azt fiúval tettem ,nem tudom a lányokat soha sem értettem meg annyira mint a fiúkat ... (Mivel régebben egy fiú osztálytársammal hülyéskedtem és már nem tom melyik gamer cuccomat dobta úgy el hogy az szét tört ,akkor annyira mérges voltam hogy úgy karon vágtam hogy csak úgy csattant ,persze utána kiment és mivel senki sem maradt utána a szobába (mivel csak ketten voltunk ) ,elkezdtem gondolkodni hogy mekkora hülyeséget csináltam ---később persze bocsánatot kértem és utána már ő sem haragudott.

........

Viszont egy lány osztálytársamnak a lábára meg véletlen ráléptem mivel nem figyeltem és ő már is elkezdett hisztizni ,úgy hogy utána minden lány én rám haragudott :/)


................................................................................................

Szóval én szerintem ebből az imént említett kis sztoriból levehető az hogy a fiúkkal jobban tudok bánni ,beszélgetni ,szórakozni ---oké,egyáltalán élni mint a lányokkal :)



2017. jún. 14. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen oké. Hidd 5 év múlva ezért irigyelni fognak.
2017. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben vagy, én örülnék, ha jól kijönnék a fiúkkal, és több fiúhaverom lenne. Vannak lány barátaim, de ők nem igaz barátaim, sajnos.:(
2017. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
U de tökéletes vagy :D Nyugi, ebből ítélve semmi gond nincs Veled :)
2017. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Jó fej lehetsz. :)
2017. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még csak eszedbe se jusson bármilyen sminket cuccra ránézni. Bekerültem gimibe és fél év után vagy másfél évig minden áldott nap kifestettem a képem. Mint egy műbaba, érted. Most, 17 éves fejjel eljutottam arra a szintre, hogy már nem érdekel, ki mit gondol, hogy nézek ki. Sokkal felszabadultabb vagyok, mióta nem festem magam. Megvolt, kipróbáltam, lecsengett, de igazából ennyi. Ha gondolod azért egy próbát lehet, megér, de nem javaslom.

Az meg, hogy kissé antiszociális vagy, szerintem ezzel semmi baj nincs, nagyon sok fájdalomtól, bántalmazától, felesleges idegeskedéstől kíméled meg magad, mert sajnos van, hogy az ember rosszul ítéli meg a másikat és nem éppen jó embert választ "barátjának". Ha újrakezdhetném, anyukámon kívül soha senkinek nem mondanék semmit a dolgaimról például.

A másik pedig. Teljesen megértem, hogy jobban kijössz a fiúkkal mint a lányokkal. Elég nehéz jól kijönni a mai lányok nagy részével. Fiúk meg teljesen másképp viszonyulnak a dolgokhoz. Szerintem nincs ezzel semmi baj, sőt a lehető legjobb döntés az, ha fiúkkal barátkozol. :)

2017. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cool vagy!
2017. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!