Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok normális? Hogyan...

Nem vagyok normális? Hogyan tudnék változtatni a viselkedésemen, hozzáállásomon? Hogyan tudnám elfogadni magamat?

Figyelt kérdés

Önértékelési gondokkal küzdök, abszolút nem vagyok magammal megelégedve. Testem egyik részével sem. Csúnyának és kövérnek látom magam, pedig még senki sem mondta rám. Mániákusan féltékeny vagyok a szép lányokra, állandóan csekkolom a "vetélytársaimat" különböző social mediákon és csak sopánkodok, hogy mennyire szépek és hogy én miért nem vagyok ilyen?


Tudom, hogy ez nem normális, és hogy nem modellekhez kéne mérnem magam, hanem úgy elfogadni magam, amilyen vagyok.

Annyira szeretnék ettől megszabadulni.



2018. aug. 5. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Velem ugyenez a helyzet. Csúnya dolog de nekem az segít, hogy másokban keresem a hibát, mert ugye tökéletes nincs.
2018. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 he84 ***** válasza:
60%
Ne hagyd, hogy ennyire a média befolyásoljon és ne hagyd azt se, ha netán mások akarnának befolyásolni! Csak mert vannak szebb nők, nem azt jelenti, hogy aki nem szép, akkor ő rosszabb. A belső, a viselkedés, a kisugárzás sokkal fontosabb! Ne akarj ilyenek miatt, meg mások miatt elvárásból megfelelni! Ráadásul olyan nincs, hogy valaki mindenkinek meg tud felelni, lehetetlen lenne és nem is kell. Akiknek főleg, vagy csakis a külső számít mindig, azok felszínes emberek és nem annyira érdeklődnek a belső iránt. Persze tisztelet a ritka kivételeknek. Én se vagyok egy hú de szép nő, mégis elfogadom magam. Ez a negatív hozzáállás és alábecsülés viszont nem tesz jót a kisugárzásodnak, próbálj ezen változtatni!
2018. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet magadról, meg fogom találni benned a szépet. Nekem sosem volt semmi bajom magammal, de én edzek is, hogy jó alakom legyen, pattanás elleni krémet használok amikor életemben nem volt egy se, talán mert 13 évesen kezdtem. Szóval érnek ezek valamit, ha jókor kezdi az ember. De gondolom nem a pattanásaid a legnagyobb bajod. 18L
2018. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!