Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Skacok, milyen könnyen jöttök...

Skacok, milyen könnyen jöttök zavarba mások előtt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ki akarsz nyitni egy ablakot a buszon, viszont az elég nehezen adja meg magát. A veled szemben ülő (tőled valamennyivel fiatalabb lány) ezt nagy valószínűséggel látja és mivel nem sikerült az ablakot jobb belátásra bírnod, ezért halványan elmosolyodsz. De nem is mosoly, inkább amolyan “hoppá” fej.

A kérdésem: Mindenképpen zavarba jönnél ennyitől? A te reakciód is hasonló lenne? Egyáltalán befolyásolná a reakciódat, hogy ki ül veled szemben? /idős, fiatal, nő, férfi, szimpatikus, ellenszenves/



2022. júl. 11. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ezt már kérdezted, csak fordított szerepekkel. Nem mosolyognék, sem "hoppá" fej nem lenne, hanem leszrnám mindkét helyzetben.
2022. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha keveset vagyok emberek közt hamarabb, ha sokat akkor meg teljesen átlagos, viszont én a buszon nézek mindenkit, mivel csukott szemmel csak nem utazhatok a tömeg közepén.
2022. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
én legutóbb akkor jöttem zavarba amikor kiderült hogy a csajomnak nagyobb a lőcse mint nekem
2022. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti zavarba lennék
2022. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor fél óráig szenvedtem a szósz kibontásával a mekiben, a mellettem lévő asztalnál egy lánytársaság ült. Valószínűleg figyelembe sem vették a létezésem, de engem zavart hogy milyen szerencsétlen vagyok.
2022. júl. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!