Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországi lakosság?

Magyarországi lakosság?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy bárhová megyek az országban (faluk-megyeszékhely) egyformán ronda,egymásra erősen hasonlító embereket látok mindenhol.Kifejezéstelen,buta és primitív arcú krumplifejű lakosok amerre nézek....


Anyagi helyzettől,iskolázottságtól bármitől függetlenül.


Mintha közvetlen rokonok lennének.


Egy egyértelműen cigány származású kolleganőmet megkérdeztem,rámutattam emberekre,monda meg kik ezek.


A válasz:KOLOMPÁROK!


Valahogy sejtettem,azért szóltam egy roma származásúnak.


Tehát akkor magyarország lakkoságának legynagyobb része cigány.És én is így gondoltam mert teszteltem a lakosságot,sokan aztán be is ismerték.


Ennyire gáz cigánynak lenni?



2022. júl. 12. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Elsőnek tegyük helyre a dolgokat, mert szerintem te magad se érted, hogy mit szeretnél kérdezni.

Vannak a cigányok és romák.

Cigány: Bárki lehet, aki lop, csal és hazudik.

Roma: Ide már születni kell. Aki beszéli a roma nyelvet és be tartja a roma szokásokat.

Kolompárok, ők romák, és nem magyarok.


Kérdező, ezt te írtad:

Tehát akkor magyarország lakkoságának legynagyobb része cigány.És én is így gondoltam mert teszteltem a lakosságot,sokan aztán be is ismerték.


Ez egy elég erős túlzás.

Mint ahogy az előbbiekben is leírtam, tanuld meg mi a különbség, a roma és cigány szó jelentése között.

Ég és föld.

2022. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"bárhová megyek az országban (faluk-megyeszékhely)... Egy egyértelműen cigány származású kolleganőmet megkérdeztem ... Tehát akkor magyarország lakkoságának legynagyobb része cigány."

Magaddal vonszoltad ezt a kolleganődet az egész országon, Magyarország lakosságának legnagyobb részére ráböktél és ő mindre azt mondta, hogy cigány? Vagy hogy jutottál erre a következtetésre abból, hogy ő azokra, akikre ráböktél, azt mondta, amit?


"teszteltem a lakosságot"

Azt (szerinted) hogy kell?


"Ennyire gáz cigánynak lenni?"

Mennyire "ennyire"? Ez a kérdés hogyan következik bármiből, amit eddig írtál? Arról szó se volt eddig, hogy gáz lenne cigánynak lenni. Akkor miért kérdezed, hogy "ennyire" gáz-e?

2022. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elég inkoherens az irományod, de ha a magyarországi lakosság összetételéről beszélsz, akkor a cigány származásúak 15-20%-ban vannak.
2022. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!