Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem állt ki velem...

Miért nem állt ki velem verekedni, talán fél tőlem?

Figyelt kérdés

Szombaton voltunk bulizni egy szórakozóhelyen, és picit keményre ittuk magunkat a barátaimmal, és elkezdtünk mindenkibe belekötni. Láttam, hogy ott van a buliban egy srác, akiről tudom, hogy már évek óta boxol, ezért odamentem, hogy mutassa meg mennyire kemény, próbáljon megverni, ha megtud.


Ezen csak nevetett, de nem akartam abbahagyni, beleálltam az arcába, és üvöltöttem, hogy most kijössz és verekszünk, erre csak megrántotta a vállát, hogy miért, hiszen te vagy a jobb bunyós, aztán bulizott tovább.


Nem vagyok egy nagy darab, de azt mindig is tudtam, hogy jó kiállásom van, szerintetek beijedt tőlem már egy olyan ember is, aki több éve boxol?


2022. júl. 12. 08:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sportolóknak tilos a pályán kívül verekedni, mert akkor nem versenyezhetnek többet. Okos volt, te meg hülye.
2022. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert így később nem fogják bevágni előzetesbe verekedésért, csak titeket. Erre valók a térfigyelők.
2022. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen részeg idiótákkal én sem szoktam leállni verekedni. Minek, hogy utána menjen a gyereksírás, meg a feljelentgetés, meg a botrány? Kinek kell ez...
2022. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Mert van esze, azért, és nem akarja kockáztatni a sportkarrierjét egy felvágós hülyegyerek miatt. Valószínűleg simán földbe döngölne, de nem azért sportol, hogy mindenhol verekedjen.
2022. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen megvert volna. De előrelátó volt hogy kapna ezért.


Inkább rád hagyta te teleszart búváruha.

2022. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Simán kiverte volna a fogsorod, csak utána ha rendőrségi ügybe keveredik, akár elis tilthatják örökre a profi sporttól.
2022. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Sokkal okosabb nálad, azért.
2022. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Aha nyilván okosabb nálam :D :D: D: D: D
2022. júl. 12. 08:44
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

#5 hát rég röhögtem ilyen jót

:"D


Make my day/week

2022. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem állt ki veled verekedni, ezért okosabb, részegekkel még szóbeli vitára sem állunk le, nemhogy verekedni, egy sportolónak meg a sportkarrierjébe kerülhet, ha a ringen kívül verekszik. Lehet bulizni úgy is, hogy nem isszuk KO-ra magunkat, ezzel is okosabb, hiszen te részeg voltál, ő meg nem, pedig valószínűleg nem alkoholmenteset ivott ő sem. Illetve az erőfölényünkkel nem fair visszaélni, tudja, hogy el tudott volna verni egy pillanat alatt, hogy nem mész haza a saját lábadon.

Esetleg menj el te is sportolni, azzal talán te is tanulnál.

2022. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!