Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézzük le az embereket...

Miért nézzük le az embereket ha kényelmesek vagy ha kényelem vezérli őket, amikor a társadalom alapból a kényelem felé megy?

Figyelt kérdés
Ha valakinek kényelmes munkája van, például közigazgatásban dolgozik vagy kényelmes életet él, akkor negatívkint állítjuk be, hogy egy kényelmes ember. Viszont a társadalom törekszik a kényelemre például egyre jobban olyan okoseszközöket autókat vásárolunk ami a kényelmünket biztosítja, miért baj az ha valaki az életben a kényelmesebb oldalt választja, ezáltal esetleg tovább fog élni, mert nyugodtabb az élete lesz, talán irigyek lennénk rá vagy mi lehet a fő oka ennek?
2022. júl. 13. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Az irigység is alaptartozék az embernél (állatnál is), pont mint a kényelem irányába való törekvés.
2022. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Tovább fog élni... na ez nem jó.

Ha valaki sportol, az tovább él. Lusták, dologkerülők, mással csináltatók jutalma a lenézés. Ez az én véleményem, sajnálom.

2022. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Speciel, magasról tojok arra, hogy kicsoda és miért irigy rám! Neki van "igaza", - nekem meg nyugtom! Kérdezd meg, érdekel-e engem, hogy agyvérzést kap az irigységtől?! -Szerintem sejted a választ!
2022. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés:). Mert a másikban könnyebb megtalálni a hibát.
2022. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!