Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért posztol ki egy képet,...

Miért posztol ki egy képet, akárhova megy?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, aki akárhova megy, mindenről posztol egy képet (amiken ő is rajta van). Semmi extra nincs a képeken, nem arra kell gondolni, hogy egzotikus helyekre jár (azt még meg is érteném, hogy a táj szépsége miatt rakna ki fotót). Az összes képen látszik a mű beállítás, majdnem minden napra jut egy. A bikinis képeit pedig végképp nem értem, hogy mire jó mutogatni magát így a neten.

Vajon mi a jó ebben? Önbizalomhiányra gondolnék, de a pózolásaiból nagyon is látszik, hogy meg van magával elégedve (teljesen átlagos lány amúgy, nem kifejezetten szép).

Miért jó az, hogy akárhova elmegy, nem megéli a pillanatot, csak görcsösen fényképezget, hogy kirakhassa?

Így akarja bizonyítani, hogy nincs unalmas élete?

Nagyon kíváncsi vagyok, mi játszódik le az ilyen emberekben.


2022. júl. 13. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Mert nő.
2022. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Ez jutott eszembe: Christopher Lasch: Az ​önimádat társadalma

És jó régen írta. Még a '90-es évek elején...

2022. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1# én is nő vagyok, de eszembe se jut minden nap magamat reklámozni, ezért nem értem, mi ebben a jó.
2022. júl. 13. 17:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert feltűnési viszketegségben szenvedhet.Csak a veszélyeivel nincs tisztában hogy mi van akkor ha kb.mindenki tudja hogy épp hol van és mit csinál.
2022. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, én is nő vagyok, mégsem raktam ki magamról soha egyetlen képet sem facebookra vagy máshova.
2022. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki ez esik jol 🤷 Magara vonja a figyelmet, sok embert akar maga kore.
2022. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Büszke rá, hogy sok helyen rá.
2022. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7# épp ez az, mint írtam, nem jár sok helyen...
2022. júl. 13. 18:38
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi, azon átsiklottam. Akkor magára.:D De tudod te is, mi játszódik le benne meg #2 már leírta a lényeget. Sok ember bele se gondol, mennyire önimádó, ahogy a társadalom is, mindenki megpróbálja a másikat túl licitálni és már ez lett a természetes.
2022. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Mert fontosnak érzi önmagát.
2022. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!