Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már zéró rugalmass...

Dolgoztatok már zéró rugalmasságú irodai munkakörben? Ahol igazából semmi dolgotok nincs, ami van az sem időhöz kötött, és mégsem képzelhető el hogy kiugrotok akárhova ügyet intézni vagy akár 10 perccel hamarabb elmehettek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 08:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
37%
Semmi dolgod nincs, az egyetlen dolog, amit meg kell tenned a fizetésedért, hogy bent vagy. Ennyit igazán megtehetsz. De ha ez mégsem elfogadható számodra, akkor keress másik állást!
2022. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire durva helyen nem. De olyan helyen igen, ahol este 6-ig kellett-illett maradni, holott egész nap csak unatkoztam és azon törtem a fejem, mivel tehetem hasznossá magam. Hiába volt magas a fizetés, utáltam. Persze a légkör se volt jó, mert ha nincs munka, akkor az emberek egymással kezdenek el foglalkozni (magyarul: fúrják egymást).
2022. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
29%
örültél volna kettes .. Más csak álmodik ilyen helyről..
2022. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Én is, de szerencsére csak határozott időre, egy fél évig. Én is utáltam, nincs rosszabb, mint ott d*leni valahol, főleg, ha nincs mit csinálnod. Én e-könyveket olvasgattam az idő 90%-ában, de így is lassan telt:(
2022. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
37%
Sose dolgoztam olyan helyen, ahol nem volt mit csinálni a rugalmatlan 8-16-ig. Léteznek ilyen helyek?
2022. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%
menjetek sorra ahol még leülni se szabad csak szünetben. MAjd rájöttök , hogy nem is olyan szr hogy nem kell csinálni semmit.
2022. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ügyfélszolgálaton. Általában volt munka, de pl.a ledolgozós szombatokon vagy karácsony-szilveszter között is ott kellett ülni, pedig a fű se nőtt, az ügyfelek azokon a napokon nem dolgoztak (üzleti ügyfeleink voltak csak). És netezni vagy olvasni se volt szabad, emlékszem egy olyan szombatra, amikor 8 órán keresztül egyszer se csörrent meg a telefon, én meg csak néztem ki bambán a fejemből, és fizikai fájdalmat okozott az unalom.
2022. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Volt, ahol próbálkoztak ezzel, annyi plusszal, hogy még a munkaidőn túli privát időmet is ők akarták beosztani.

Mikor felfortyantam, akkor kis időre változott a helyzet, de aztán megint próbálkoztak.

Már nem dolgozom ott.

2022. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

" Más csak álmodik ilyen helyről.."


Hát én a helyemet átadom amint találtam mást. folyamatban van a keresés. nem kell hozzá álmodni se.

2022. máj. 17. 09:17
 10/36 A kérdező kommentje:

"akkor keress másik állást!"


rajta vagyok ezerrel.

2022. máj. 17. 09:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!