Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az isten?Nem értem,nem...

Mi az isten?Nem értem,nem tudom?Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés

Mostanában nyár van meg hasonlók,és hát izzadok mint a fene.Bár én mindig is izzadtam,télen,nyáron,ősszel,tavasszal,ebből annyira ugyebár nem származik jó dolog.Nem szeretem ezt mondani de ennek ellenére is lehetek büdös?Hogy nap mint nap fürdök szappanal,dezodorozok,parfüm,gyolyós dezodor,tiszta ruha mindig+váltó ruhák,törlő kendők,törölköző,edzés,normális étrend,leborotvált hónalj, minden ami létezik.Nem mondom magam igénytelennek de levagyok maradva mert nem olyan régen kedztem el használni dezodort meg ilyeneket.(KB 6 hónapja).Eléggé kellemetlenül érzem magam igy vissza gondolva,hogy a suliban télen is nyitva volt az ablak.Lehet miattam,pedig használtam valami gagyi dezodort.Mondjuk nem csodálkozom.Van valami erre,hogy ne történjen meg újból,úgy hogy kb tanév kezdetekor ne legyenek ilyen problémáim?Ezek közül amiket csinálok mi lehet a baj?

Mellékbe: Mindig amikor emberek közé kell mennem,elkezdek izzadni.Nem tudom miért de érdekes.

Előre is köszi a válaszokat!



2022. júl. 15. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 14-17 év között általában büdösebbek az emberek :D Amúgy ha ezt mind megteszed amit írtál, nem hiszem, hogy büdös lennél. Ha pedig izzadni kezdesz, mikor emberek közé mész, valószínűleg szorongsz.
2022. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!