Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy ezzel segítenek?

Figyelt kérdés
Lassan 21 vagyok és nem volt még barátnőm és sokszor jönnek azzal, hogy csajoznom kéne, ennyi idősen már xy dolgokat kellett volna csinálnom meg ilyenek. Oké, hogy elméletileg csak jót akarnak, de amúgy ezzel csak mégrosszabb helyzetbe hoznak. Tudom én jól, hogy nem leszek mindig fiatal és amúgy szeretnék is változtatni a helyzetemen, szeretnék egy barátnőt, de nem megy, nem olyan egyszerű ez, ha még egyszerűen olyat se találok, aki tetszene, ha meg igen, akkor annak van valakije, vagy amúgy valami komoly bajok vannak nála, nekem egyszerűen nem megy csak úgy bárkivel összejönnöm. Ezekkel a "beszólásokkal" csak annyit érnek el, hogy mégszarabbul érezzem magam attól, hogy 20-21 évesen még nem volt senkim. Így is próbálom elterelni a figyelmemet erről, meg sok más bajomról is, de ezek csak tesznek rá mégegyet egy lapáttal. Már az is lehet, hogy direkt csinálják, nem tudom.

2022. júl. 16. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kéretlen tanácsok. Tapintatlanságra utal.
2022. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Hogy, miért teszik? Mert más dolgában okosabbak, mint a magukéban.
2022. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Munkatárs?
2022. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Először azt hittem a családod cseszeget csajozással!
2022. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a kényszerét az embereknek én sem értettem sosem, amikor könyékig vájkálnak a magánéletedben... Többek közt ezért sem nyitok új emberek felé, mert a legtöbb emberben ott van ez az agybaj, vagy amikor konkrétan veszi a bátorságot, hogy megszakértse az életedet kívülállóként, és később még ő sértődik meg, ha ezért elzavarod a francba.
2022. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
A tanácsok többségének a célja nem az, hogy másnak segítsenek velük, hanem hogy a tanácsot adó okosabbnak érezze magát.
2022. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Á, marhaság!


Nem, nem kell csajozni, nem kötelező és pláne nem vagy elkésve, lekésve semmiről!


Élj úgy, ahogy neked jó !!

2022. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekik meg ház meg autó kellene meg gyerek, ha már ennyire előre vannak.
2022. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Alapvetően normális emberek és tudom, hogy nem rosszból mondják, sokszor poénkodnak csak. De nem tudom már mit csináljak velük, mert tényleg más problémáim is vannak és hát még ez is.

2022. júl. 16. 23:27
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell őket mentegetned! Ez nem poén, és normális ember ilyet nem csinál. Én inkább a föld alá bújnék, semmint más magánéletében turkáljak! És hidd el, ebben nincs túl sok jóindulat, csak merő kíváncsiság és pletykásság...
2022. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!