Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék a leghatékonyabb...

Hogyan tudnék a leghatékonyabban tanulni 3 műszak mellett?

Figyelt kérdés
Igen megbuktam, tudom, ássam el magam... Eddig rokonomnál voltam, ott nem dolgoztam így bőven volt időm tanulni. De most 3 műszakozok gyárban, mivel elég ínséges idők elé néz a család gondolom senkinek nem kell részletezni miért, és minden ft számít. Éjszakásban nyilván megjövök, alszok aztán tanulok, de délutános után általában van vagy 10 mire kialszom magam, kb mire magamhoz térek mehetek is. Ilyen helyzetben mi lenne jobb, ha tolnék egy enyhébb kávét éjjel (este 11-re érek haza) és még alvás előtt tanulnék 1-2 órát, vagy ha állítanék ébresztőt? A délelőttösnél is az a bajom hogy mikor hazaérek agyilag zokni vagyok mivel reggel 4-kor kelek, és ahogy hazaérek kb alszok is el, de utána képes vagyok este 10-11-ig aludni, és maradt 5 órám mire mehetek megint.. Ha valaki volt már ilyen helyzetben, megosztaná a napi rutinját? Minden tanácsért hálás vagyok.

2022. júl. 18. 19:26
 1/7 anonim válasza:
48%
Vedd fel a saját hangod hangrögzítővel, éjjel amikor alszol menjen folyamatosan.
2022. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kávé nekem max a pulzusom növeli az éberségem nem szóval az skippeld ha nem az íze jön be. De ez attól függ mit kell csinálnod a gyárba és mit tanulnál mellette.
2022. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ez nagyjából így esélytelen...

Egy műszakos meló kellene.

2022. júl. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért azt jó lenne tisztázni, hogy mit kell tanulnod, és milyen eredmény szükséges, pl egy full elégséges érettségi össze tudsz így hozni, pl 1-2 tárgy nem sikerült és most azt akarod megcsinálni hogy megkapd az érettségi bizonyítványt ?


Vagy full előről kezded az egészet és valami jó fősulira akarsz jelentkezni ahova sok pont kell....azért nem mind1 :D

2022. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 1 tantárgy nem sikerült, a fizika, és tizedikes vagyok, szóval nem egy komoly szintet kellene megütni... Viszont a tanár nagyon pikkel rám, ezért inkább szeretnék mindent megtanulni a-tól z-ig hogy biztosan ne húzzanak meg.
2022. júl. 19. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy még gimis vagy, és diákmunkában csinálod a 3 műszakot ?!
2022. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aham. Májusban lettem 18, ezért tudok éjszakázni (azért vagyok ennyi idősen tizedikes, mert 1 évet tovább maradtam oviban, plusz 1 év nyelvi előkészítő a középsuliban).
2022. júl. 19. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!