Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal nők egyre kevésbé...

Fiatal nők egyre kevésbé sminkelik magukat?

Figyelt kérdés

Kezd feltűnni ez a "trend" (?) vagy csak véletlenül látok egyre több smink nélküli fiatal (gimis, egyetemista korú) nőt?


Amúgy annyira jó ez szerintem, nekem nagyon tetszik. Nem is tudom mikor láttam utoljára zéró sminkes nőket.



2022. júl. 18. 22:59
1 2
 11/17 Noren1989 ***** válasza:
70%
Nem, max nem làtszik.
2022. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Inkább az van, hogy a natúr smink lett a divat. Mikor én voltam kamasz akkor a "smink" színes szemfestéket, szemceruzát, szájfényt és minél több csillámot jelentett. Ma már a természetesebb hatás a divat.

Én pl színezett fényvédőt, púdert és szempillaspirált használok minden nap, van hogy megjegyzik hogy "smink nélkül" is milyen jól nézek ki. :D

2022. júl. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
46%
Dehogynem.
2022. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jol teszik ha nem sminkelik magukat ! Az a sok kemi nagyon artalmas a bornek !
2022. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Metionin ***** válasza:
73%
Most a natúr smink a divat. Van rajtuk cucc, csak nem látni azonnal. Szinte mindenki, aki sminkel, most natúr szemhéjat fest, kontúrozik, bronzosít, természetes hatású szemöldököt csináltat meg műszempillát. Sok ilyen nő bőrén 3x annyi termék van mint pl. rajtam, ránézésre mégis azt mondanák sokan, hogy rajtam van több smink, mert színes a szemhéjam és sötét a rúzsom.
2022. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

Lehet igaza van az elöttem szolònak, bàr engem lànykėnt nem ėrdekel ki sminkel ki nem, ėn szeretek nagyon tetszik a cicàs szem ezėrt csinàlom, de nyàron valòban a kevesebb smink a jobb vagy inkàbb a semilyen egy jò erös fėnyvėdö inkàbb amit meg is hàlàl a böröd.

Lehet a gazdasàgi vàlsàg is rà tòl, ėn nem veszek meg sok kencėt mert sok sminkbe Talc van ami nagyon kàros így csak tudatosan vàsàrlok sminket, ezzel pėnzt/ ės a bōrömet sem viszem vàsàrra. ėn sok csajt làttam eddig is smink nėlkül, vagy max nagyon termėszetes sminkben. De ez egyėni. Valòban az idö is sok amit elvesz plàna ha sietsz munkàba/suliba bàrhova.

2022. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A "no makeup" makeup elég trükkös lehet. Szerintem inkább csak átálltak az emebrek a természetesebb (nude) sminkelésre.


Én sosem sminkeltem magam, mert nem igazán érdekelt, szerintem nem "kell" az arcomnak (sosem voltam pattanásosodó szerencsére), nem szerettem volna elrontani a bőrömet azzal, hogy megfullasztom; a fenének sincs annyi kedve és ideje reggel :D. Na meg pénz, én inkább költöm közös programokra, élményekre, evésre.

2022. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!