Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért könnyebb nőként élni?

Miért könnyebb nőként élni?

Figyelt kérdés

Egyszer, nagyon régen, kiírtam egy ismerkedős trollkérdést. Azt írtam, hogy lány vagyok, tucatjával jöttek az üzenetek.


Ez volt az én "tanulmányom".


Azóta tudom, hogy az internetes ismerkedés egy átlagos fiatal srácnak esélytelen. Ez több éve volt, azóta kipróbáltam a társkeresőket is, és azok csak megerősítették ezt a véleményemet.


2022. júl. 20. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem könnyebb 29f csak sok olyan gát van benned sajnos amik miatt nen vagy kezdeményező
2022. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Ezen az oldalon lenni sem könnyű ám, főleg nem élvezetes. Sok más szempontból pedig nem könnyebb nőnek lenni. Én ha férfi lennék, biztos hogy akkor is a férfiakat szeretném.
2022. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne könnyebb? El nem tudom képzelni! Patriarchális, a nőket elnyomó és pusztán szülőgépnek tekintő társadalomban élünk. Te szeretsz elnyomott rabszolga lenni, vagy mi a bánat, hogy szerinted a nőknek "könnyebb"?

Ami pedig a társkeresést illeti, szerinted egy nő megelégszik egy b@rommal, aki válogatás nélkül minden nőre ráír és zaklatja? Az ilyen "sya micsi" jellegű agyatlan senkiházikkal? Hiába ír rá egy nőre 500 pali, ha mind hülye! Hogy lenne már könnyebb a nőknek, amikor a legtöbb pali csak egy lyukat keres, amibe belelógathatja a bolond birsalmafejűt, meg ahogy még a farkukat nevezik? Normális gondolkodású, épelméjű férfi meg sehol!

Az, hogy te egy gyáva nyúl vagy, egyéni szoc. probléma!

2022. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Az élet könnyűségét marhára nem az határozza meg, hogy egy társkeresőn hányan írnak rám. Baromi félrevezető a kérdésed.
2022. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Az ne tévesszen meg, hogy írtak neked vagy 20an. A pasik 90%ban csak dugni akarnak, nekünk ezeket is ki kell szűrni. Csak 1 példa sok közül.
2022. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Az egyetlen dolog, amit könnyebb nőként, az párt találni. Ennyi. Minden más, ami amúgy az életben van, tehát az élet úgy 99,9%-a még, amit most így kihagytál, az nem feltétlenül könnyebb nekik, sőt, határozottan vannak olyan dolgok, amik nehezebbek számukra.
2022. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
2. A szervezeted miatt vonzódsz férfiakhoz, de ha heteroszexuális férfi testbe lennél akkor nőkhöz vonzódnál. Xd
2022. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#7 már sokat gondolkodtam ezen, és szerintem nem, persze ezt így nőként tényleg nehéz megítélni.

Még nőként is izgat mondjuk két szeretkező férfi látványa. Lélekben, beállítottságban stb. meg főleg a férfiakat találom nagy általánosságban véve vonzónak, vagy egyáltalán normálisnak. De persze ezt tényleg nem tudhatom, mi lenne, ha férfi lennék, de szerintem ugyanez.

2022. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Még egy állító kérdés, hamis állítással...
2022. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

6


Párt találni könnyebb, de NORMÁLIS párt találni pont hogy nehezebb.

2022. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!