Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szerintetek férfiként,...

Lányok, szerintetek férfiként, vagy nőként könnyebb ismerkedni? Miért?

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mert férfi sem voltam még, és nő sem vagyok még.

16L.

2014. febr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De attól még lehet valami elképzelésed róla, Egyes. (Férfi és nő itt most a nemeket jelenti, szóval ha 16L vagy, akkor nő vagy. Vagy te olyan vagy, hogy ha mondjuk pisilned kell, nem mész be a női wc-be, mert még nem vagy nő!? :)
2014. febr. 15. 08:41
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Nőként. Ők válogathatnak a jelentkezőkből, és mivel sok pasi csak a lyukra utazik így a nem jó nőknek is jut kapcsolat.


A nők viszont már jobban megválogatják a partnereiket, így az átlagos pasik sokszor labdába se rúghatnak.

2014. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy példát: van egy nő a baráti társaságomban. 38 éves. Azért látszódik, hogy nem mai csirke. Nagyon kicsi mellei vannak, arcra sem túl szép. Mégis 2-3 hetente van randija.


Én 26 vagyok, sportos testalkatom van, mégis félévente van csak randim HA szerencsém van.

2014. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hármas, szerintem is több lehetősége van a nőknek, de szeretném tudni, ők hogy látják. (Szerintem te fiú vagy.)


Vannak olyan lányok, akik szerint férfiként egyszerűbb, és kíváncsi lennék rá, hogy ezt mire alapozzák. Ha ilyen lány van itt, szívesen beszélgetnék vele erről. (Vagy másról is akár, de első körben mondjuk erről. :)

2014. febr. 15. 08:47
 6/18 anonim ***** válasza:
Nézd. egyik nem sem fogja beismerni, hogy nekik könnyebb :)
2014. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek sem könnyű.
2014. febr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hatos: az meg ugye nem is lehetséges, hogy mindkét nemnek egyszerre könnyebb legyen :) De ez nem is számít.


De nem is várom én azt, hogy valamelyik is "beismerjen" ilyesmit, csak a vélemények érdekelnek. Nem az egész női nemé, azt úgysem kaphatnám meg (egy nem nem tud beismerni semmit), legfeljebb egy-egy képviselője tud nyilatkozni...

2014. febr. 15. 08:57
 9/18 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nőként ismerkedni könnyebb, mert pasi többlet van. Én fent vagyok egy társkereső oldalon és tegnap láttam egy lányt aki csak 1 órája regisztrált, képet sem töltött fel magáról és semmilyen adatot nem adott meg csak a korát és már 10 pasi likeolta, én fent vagyok már 1 hete és még senki sem likeolt pedig képem is van több is, sok adatot megadtam.


19/F

2014. febr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jó, jó de lányokat szólítottál meg.

Az iskolában az van kiírva, hogy "lány wc", és oda nem is járnak be a tanárnők!

2014. febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!