Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van benne igazság, hogy...

Van benne igazság, hogy szegény nőként könnyebb meggazdagoni, mint szegény férfiként?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalataim alajpán, amiket a környezetemben látok, csinos/átlagos nőként könnyű "szintet lépni".


Egyik ismerősöm például bolti eladó volt, szokásos forgatókönyv, most egy hatalmas házban él a férjével.


Férfiaknál nem nagyon láttam még ehhez hasonlót, hogy szegény, bolti eladó férfival összejönne egy jól menő nő.



2022. jan. 18. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Debil vagy te.
2022. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő "tud jól férjhez menni." Egy férfi csak magára számíthat, mivel nem bevett gyakorlat hogy gazdag nőt vesz el valaki.
2022. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sokkal több szerényebb anyagi helyzetű nő tud pénzes pasit kifogni, mint szerényebb anyagi helyzetű férfi pénzes nőt.
2022. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Vannak dolgok, amikből a nők könnyebben meggazdagodnak és vannak, amikből a férfiak.

Ilyen módon igen, a nők vannak előnyben.


De pl egyetemre bárki mehet, szakmai gyakorlatra bárki mehet, felvetelnél sem nézik (jó esetben) a nemet szellemi munka esetén.


Fizikai munka esetén pedig a férfiak vannak előnyben.

2022. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gazdag pasi + csóró nő olyan sok van. De fordítva, csóró pasi + gazdag nő nem nagyon.
2022. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4:


egy csinos egyetemista lány talál magának sugar daddy-t könnyedén, aki pénzeli. Én csóró egyetemista lányt még nem láttam.


Fizikai munkánál tény, hogy a férfiak, de pl műkörömépítő férfit nem láttam még nagyon :))

2022. jan. 18. 11:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek van ára, a külsőségekre nem érdemes adni.


Akinek meg valóban jól megy a szekér az nem fogja kiadni a gyeplőt a kezéből!


Mindegy ki kinek a felesége, ha legtöbbször váláskor úgy megy ahogy jött, két szatyorral...

2022. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

azért ez nem teljesen igaz, amint összeházasodnak utána közös vagyon minden újonnan vásárolt ingatlan stb.


Illetve gyerektartással is lelehet rántani egy gazdagabb csávót busásan.


Arról már nem is beszélek, hogy közben a nő is szert tesz kapcsolatokra, férj gazdag ismerősei stb

2022. jan. 18. 11:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egyetemista lány vagyok és nem ismerek olyat, akinek van sugar daddy-je (pedig azért sok embert ismerek). Nem annyira elterjedt dolog ez szintű a pénzéhség.


Egy férfi is lehet nyugodtan műkörömépítő, de egy nő biológiai okokból kevesebb fajta munkát végezhet.

2022. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Pinával magasra lehet jutni. (Tímea naságosasszony)
2022. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!