Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Covid óta/miatt ennyire...

Covid óta/miatt ennyire megváltoztak az emberek?

Figyelt kérdés
A Covid előtti munkahelyemre hívtak vissza dolgozni. Örömmel elfogadtam, mert egyrészt munkanélküli voltam, másrészt szerettem ott lenni, szerettem a munkatársaim, jó volt a társaság. Ugyanabba a társaságba kerültem vissza, ugyanazokkal a munkatársakkal, akikkel jól éreztem magam. Viszont olyan negatív hatásokat tapasztalok belőlük, mintha ki lennének cserélve. A személyiségük teljesen megváltozott. Sajnos azé is, akivel a legjobban megvoltunk. Már nem olyan összetartóak mint voltak, a humoruk is mintha elveszett volna, feszültek, és egymás háta mögött keverik a sz.rt, és olyanokkal vádolják egymást, amit a másik nem követett el. (Munkaügyről van szó.) A nyiltságuk régen valódi volt, most pedig megjátszott. Az egyikük olyan szinten megváltozott, hogy régen szerettem vele beszélgetni, de most meg nem bízom benne, mert amióta visszakerültem, engem is hátba akart támadni, és emberekkel összeugrasztani. Egyedül a pénz, fizetés miatt jó hogy visdzamentem, de ezen kívül annyira látványosan negativ a változás rajtuk, hogy már nem szeretek bejárni, mert kb minden nap attól tartok, hol, ki által leszek hátba támadva. Covid előtt nem ilyenek voltak. A Covid ennyire megváltoztatta az embereket? Ti is tapasztaltatok hasonlót?
2022. júl. 20. 22:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
EZ nem közvetlenül a Covid, hanem a rossz körülmények, stressz, bizonytalanság.
2022. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom.
2022. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
1-es nekik nem voltak rossz körülményeik, sem bizonytalanságuk!
2022. júl. 20. 23:07
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Ez van, 2 ev agymosas ijesztgetes , covid terror megteszi a magaet.
2022. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

"nem voltak rossz körülményeik, sem bizonytalanságuk!"

Ugye, ezt te se gondolod komolyan?

Rájuk nem hatott a vírus? Sem a korlátozások?

Gondold újra...

2022. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem hatott, mert ők 20-30 éve együtt dolgoznak, stabil a munkahelyük, és nem 20-on évesek, hogy azon bmsírtak volna, hogy nem mehetnek bulizni, vagy este 8 után nem mehetnek ki. Szerintem az agymosás hogy tartsd a távolságot, az pszichésen idegenítette el egymástól az embereket.
2022. júl. 20. 23:23
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

"agymosás"

Neked milyen végzettséged van?

2022. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A tartsd a távolságot maszkban is, sterinted nem agymosás? Rajtad a maszk, a másikon is. Hiperszuper agyonfertőtlenítve minden. Akkor ez nem agymosás?
2022. júl. 20. 23:58
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Még egyszer: milyen végzettséged van?
2022. júl. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#9 A végezettség nem egyenlő az értelmi szinttel.

De te biztosan szaktekintély vagy, így bizonyára azt is tudod, hogy a covid hány % halálozási rátájú. Kérlek avass be minket.

2022. júl. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!