Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha teljesen más...

Mit tegyek, ha teljesen más életet szeretnék, mint ami van, de soha nem fogom elérni?

Figyelt kérdés
Nem milliomos celeb akarok lenni! Hanem sokat túrázni, kirándulni, menni, táborozni, stb. Viszont olyan eü gondjaim vannak, amivel ezek nem megoldhatók. Ehhez jönnek még olyan apróságok, hogy pl utálom a telefont nyomkodni (meg minden kütyüt), viszont a munkámhoz kell. Vagy pl utálok szemüveges lenni, de nélküle vaksi vagyok, és műteni nem lehet. Szóval pont a reciprokára vágyom, mint amit kaptam, és ez lassan felőröl lelkileg. Tennék én a céljaimért, de mindig falakba ütközöm, legyőzhetetlen korlátaim vannak.

2022. júl. 21. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon is jó célokra vágysz,hidd el!

A szemüveg egy dolog,attól még lehet élni és szeretni is fognak.Pozitív, hogy nem vagy telófüggő sem, ritka ez ma. Még annyit,hogy szerintem tízből nyolc ember másra vágyik, a reciprokra...de nem kapjuk meg, és ezt nagy részben más emberek okozzák, akarva vagy akaratlanul.


Ez van , de abból kell főzni, ami van és sikerülni fog minden !

2022. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!