Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Teljesen kezdő kondisként...

Teljesen kezdő kondisként szerintetek mennyi idő alatt lehet szemmel látható eredményt elérni?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok, 180 cm magas, jelenleg 87 kg, viszont fehérjedús diétával és itthoni mozgással (taposógép + erősítő gyakorlatok) sikerült az elmúlt hónapban 3 kilót leadnom. Sosem jártam még konditeremben, viszont nagyon szeretnék, mert el akarom tüntetni a hasamon, combomon, karomon lévő zsírréteg nagy részét, valamint természetesen erősödni, izmosodni is szeretnék. Mindenképpen személyi edzővel csinálnám, hogy helyesen csináljam a gyakorlatokat és megfelelően tudjam felépíteni az edzéstervet. Szerintetek mennyi idő alatt lehet ilyen paraméterekkel látható változást elérni?

2022. júl. 12. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez annyira megmondható, mintha megkérdezném, hogy mennyi idő alatt teszek meg 1 kilométert. Ki tudja. Autóval? Hamar. Lehet futok? Akkor pár perc. Sétálva? 10 perc...

Ez is ilyen. Ha 100%-osan az egész életmódod alárendeled annak, hogy izmot szedj fel, akkor lehet 2x gyorsabban fejlődsz majd, mint aki párszor gyúr, nem eszik annyit, nem figyel a regenerációra, az edzésben nem maxolja ki az adott izomcsoport terhelését... Csak rajtad múlik, hogy mennyi pénzt időt és energiát fektetsz be a gyúrásnak.

2022. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Kb 1 év mire fel fog tűnni másoknak is.
2022. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Egy ev siman
2022. júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Hasznalj kaloriaszamlalot!

Azzal 1 ev utan siman szalkas tested lehet

2022. júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogyás viszonylag gyors is lehet, az pár hónap alatt feltűnhet az embereknek. Én abszolút csont és bőr emberként kezdtem, 10 hónap után kezdtem megjegyzéseket kapni a kinézetemre amikor kezdődött a pólós időszak, hogy sokat változtam.
2022. júl. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!