Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik teljesen...

Miért viselkedik teljesen másként miután kijött a börtönből?

Figyelt kérdés

Van egy nem barátom, de közelebbi ismerősöm, aki börtönbe került, és 3 évet bent volt (1 év fiatalkorúak, utána gondolom átszállították a felnőttbe, ha jól tudom Márianosztrára).


Mielőtt bevitték ilye nagy dumás, életvidám ember volt, akit jó volt hallgatni, magabiztos volt, jó megjelenésű, ki mert állni magáért, és boxolt is 2 évig, szóval gondolom jól tudott verekedni.


Miután viszont kijött, rá sem ismerni, megváltoztatta a nevét, egyáltalán nem mer magáért kiállni, folyamatosan cigányos vicceket és mémeket illetve szlengeket használ, az előző barátnőihez képest sokkal csúnyább lányokkal ismerkedik, viszont ugyanúgy megmaradt nagy dumásnak, és tiszta ápolatlan.


2022. júl. 21. 12:05
 1/9 A kérdező kommentje:

Oké nyilván valamennyi lenyomata volt a börtönnek, de képes szinte teljesen 180 fokos fordulatot venni valaki?


Ja és kb 10 kilóval vékonyabb lett ránézésre.

2022. júl. 21. 12:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Képes. Amit ott megélt 3 év alatt, még jobban torzította a személyiségét.

Komplexusai is kialakultak, mivel már priusza van.

Nyilván nem tud jobb nőket hódítani, mert az egzisztenciája sem engedi.

Nagy dumás, mert ilyen az alaptermészete, de az összes hátrányos körülményt is el akarja fedni vele.

2022. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Túl sokszor ejtette le a szappant.
2022. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Integrálódott a többségben bent lévő c-ok közé... :(
2022. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#3

"túl sokszor ejtette le a szappant" Fogd már be... Hagyjuk már az ilyen idióta börtönmizéket...

2022. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De a kérdésre válaszolva, én is csak azt tudom mondani, amit a kettes
2022. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalma tört meg
2022. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ötös és hatos vagyok. Felőlem lenullázhat a sok "höhöhöhö devicces lenullázni másokat" mániákus, de az tényleg röhelyes, hogy egy kötekvőt mindenki felpontoz 100%-ra, de akinek józanesze van, és rászól a kötekvőre, egyből megy a lenullázás vagy a jelentés... Őszintén, mire jó ez?
2022. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos az történt vele, hogy a börtönben megtanították neki mennyit ér. Semmit.
2022. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!