Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kijött az ajtó, mit csináljak?

Kijött az ajtó, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen olyan az ajtó, hogy ahogy kinyitom, van egy pont ahol akad és súrolja a földet. Ezért mindig annyira nyitom ki, hogy azt pontot ne erje, így elkerülve azt hogy fölsértse a padlót. Viszont most véletlenül túlhúztam azon a ponton, és hogy kora reggel ne csapjak zajt, gondoltam kicsit megemelem. Csakhogy annyira megemeltem, hogy alul kijött a tokból. És nem tudom visszarakni. Egyedül vagyok, a többiek csak 8 órára jönnek, és nem akarom hogy meglássák és azon röhögjenek milyen bena vagyok. Plusz a főnök lehet mérges is lenne, hogy tönkretettem a berendezést. Új vagyok itt, és nem akarok ezzel nyitni. Kétségbe vagyok esve, már sírtam is. Ha szólok valakinek, biztos hírét viszik és megtudja a főnök is. Nem tudom mit szólna. Mit csináljak, hogy tegyem vissza az ajtót? Tudna valakinsegíteni?

L/24



2021. jan. 22. 06:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha kiemelni sikerült, visszatenni is menni fog.
2021. jan. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nyugodj meg, nem rontottad el.

Valszeg leemelted a pántról, de ettől semmi baja nem lett.

Viszont egyedül nem ajánlom, hogy visszarakd, mert ahhoz az egész ajtót le kell emelni, és ujra visszarakni.

2021. jan. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Hát most így nem lehet segíteni, vissza kell rakni a tokba és kész, emeld meg megint az ajtót, és tedd vissza, de amúgy ha csak ennyi történt, nem tettél nagy kárt, nyugodtan szólhatsz ott valakinek. Amúgy lehet, hogy úgy könnyebb visszatenni az ajtót, ha az egészet leemeled, és úgy rakod vissza.
2021. jan. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Nyugodj meg, ezen ne pánikolj. Ebből jó kis sztori is kisülhet, ha viccesen fogod fel, nem tragédiaként. :-)

Nincs ott egy takarító esetleg? Vagy portás? Biztos van valaki az épületben.

Egyedül ne emelgesd, mert a fenti tokból is ki fog jönni.

2021. jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a szobámba ugyanígy kell ügyeskednem a szekrénnyel. Velem is történt ilyen. De csak vissza kellett pattintani. Gondolom van rajta még egy tok, ami ép. Nézd meg azon, hogy ahhoz képest hogy áll és állítsd vissza úgy.
2021. jan. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom visszatenni, lemelni meg nem merem, mert ha nem tudom visszatenni még gázabb hogy az egész ajtó le van szedve...
2021. jan. 22. 06:35
 7/21 A kérdező kommentje:
Szóltam a portásnak hogy tudna-e segíteni, azt mondta majd ha tud jön, de most az embereket kell beengednie.
2021. jan. 22. 06:36
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Szólni kell, nincs ebből probléma. Szólj az első embernek akit meglátsz, hogy segítsen.
2021. jan. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Biztos megoldja, nyugi.:) Én is ilyen vagyok, hogy rögtön parázok, de fogadni mernék, hogy a munkatársaid közül már jártak így ezzel a szekrénnyel.:)
2021. jan. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg hogy előre levetted a karbantartónak hogy ha már úgyis súrol az alja akkor szedjen le belőle ott és annyit amennyit szükséges, így legalább nem felejtik el ezt ahogy eddig tették :D
2021. jan. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!