Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak az embereknél...

Miért csak az embereknél sokkal szebbek a nők mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Az állatoknál vagy a hím szebb, vagy egyformák. Az embereknél van csak az hogy a nő szebb mint a férfi. Azon is lehetne persze vitatkozni hogy a bika vagy a tehén szebb, de szerintem ez már inkább szubjektív.

2022. júl. 22. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

"Azon is lehetne persze vitatkozni hogy a bika vagy a tehén szebb, de szerintem ez már inkább szubjektív."


Tehát tulajdonképpen az egész elméleted nem állja meg a helyét :D

2022. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy meg nem igaz, hogy sokkal szebbek a nők, hiszen a férfiak is szépek a nők szemében és van rengeteg szép férfi meg rengeteg nem szép nő.
2022. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A nők nem szebbek a férfiaknál. Ez egy szubjektív férfi vélemény.

Az állatoknál általában azért szebbek a hímek, mert ezzel csábítják el a nőstényt, míg a nősténynek rejtőszíne van az utódneveléshez. (pl. madarak)

De van, ahol fordítva van, nagyon sok (például póknál) van az, hogy a nőstény sokkal nagyobb, szebb, színesebb, mintásabb, míg a hím csak egy kicsi "nemzőgép".

Amelyik állatoknál meg nincs nagy különbség az szerintem nem igényel magyarázatot.

2022. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Összehasonlítottam őket, és szerintem a bika és a tehén is egyformák. Amúgy sokkal több a szép nő mint a szép férfi, és a női hormonoktók alapból sokkal szebbek a nők általában.
2022. júl. 22. 14:02
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Maradjunk annyiban, hogy hülye vagy és ettől értelmét veszíti bármiféle érvelés, tekintve hogy a tényeket dobod félre a szubjektív véleményeddel szemben.
2022. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
87%
Nem szebbek. Úgy alapvetően maga az ember egy nem túl szép élőlény, legalábbis szerintem. Egymás mellé teszel egy átlagos nőt és férfit pucéran, minden szépészeti beavatkozás nélkül, kb. a nemi jellegek megkülönböztetik őket és annyi. Az, hogy melyik korban épp melyik nem cicomázta jobban magát, az már kulturális kérdés.
2022. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő egy vagon smink nélkül a sarki boltig nem mer elmenni, nyilván emiatt. Ezzel nem azt mondom, hogy csúnyábbak, de szerintem nincs értelme összehasonlítgatni.
2022. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Azt is tegyük hozzá, az embereknél is vannak "típusok" alkatra, arcszerkezetre és ez sokszor nemtől független.


Sok férfin azt látom, hogy arcra szinte nőies vonásaik vannak. Miközben meg alapvetően csinos nők közül sokat ha csak arcra nézünk, akkor pontosan úgy néznek ki mint egy férfi.


Volt már, hogy megláttam egy csajt és az jutott eszembe, hogy basszus ez haverom. Pontosan olyan arca volt, csak nőben, ilyenkor mindig azon gondolkoztam, hogy már azért se tudnék vele lenni mert olyan érzés lenne mintha haverommal szexelnék.

2022. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze, nem minden nő szép. Vannak ronda nők, átlagosak, de az igazán szép nőktől szerintem nincs szebb lény. De ez csak az én véleményem.
2022. júl. 22. 14:20
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

“Sok nő egy vagon smink nélkül a sarki boltig nem mer elmenni, nyilván emiatt.”


Sok nő? Kb. mindegyik.

De mondhatod ezt egy olyan SIMP-nek, mint a kérdező, aki életében nem állt szóba vele komolyabban nő…


Kérdező! Ha látnád, hogy a legtöbb “gyönyörűséges szépséges” nő, akikhez hozzád hasonlóak csorgatják a nyálukat állandóan 7/24, hogy hogy néz ki reggel…. Hááááát…



te tudod.

2022. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!