Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira baj ha más vagyok...

Annyira baj ha más vagyok mint az átlag?

Figyelt kérdés
Ez nem ilyen "Én nem vagyok olyan mint az átlag, én különleges vagyok" dolog most. Tényleg azt figyeltem meg hogy sokmindenben másképp gondolkodom mint a körülöttem lévő átlag. Pl. valami nem tetszik az átlagnak és nekem tetszik. Az átlag nem bír egy személyt, én bírom. És én vagyok "elítélve". Annyira baj ez hogy picit másképp gondolkodom mint az átlag? Én azt tartom helyesnek ahogy én gondolkodom bizonyos dolgokról.

2022. júl. 23. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem baj. Valószínűleg nem a megfelelő közegben vagy ezért érzed azt, hogy más vagy mint a többi.

Akarsz róla részletesebben beszélgetni ?

2022. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ettől vagy különleges, szóval no para.
2022. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ, mi az, amit az átlaggal szemben kedvelsz. Pl. vannak, akik szerint a pedofilia nem bűn, mások szerint az állatok bántása nem számít.
2022. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!