Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elcsesztem az eddigi éveimet,...

Elcsesztem az eddigi éveimet, hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

29 éves leszek, kb mint egy öreg tinédzser, olyan vagyok. Itthon lakok, nincs párkapcsolatom, nincs karrierem, barátaim sincsenek nagyon.


Kb megrekedtem azon a szinten, hogy leérettségiztem, és most ki kéne találjam mit csináljak. Eltelt azóta közel 10 év..


Elpazaroltam ebből 9 évet kemény munkával, kicsit meggyötört mentálisan is. Mindig is utazgatni szerettem volna, ugye ezt tönkretette a covid, infláció, gazdasági válság, tehár erről is le kell mondjak.



2022. júl. 26. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha már felismerted, hogy valamit elszúrtál, az félsiker. Innentől azt kell végigzongoráznod, mi az, amin szeretnél változtatni, és hogyan tudsz rajta változtatni.
2022. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Még 40 évesen se lennél elkésve semmivel.


Ha teheted költözz olyan helyre, ahol mentálisan egészségesebbek az emberek, mint itthon.:)


Én 28 évesen érzem ezt. Most fogom befejezni a sulit, közben edzek, tanulom a nyelveket és utána dobbantok. :)

2022. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Értsd húzok innen. Nem a pénz miatt.
2022. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

"olyan helyre, ahol mentálisan egészségesebbek az emberek"


és ez a hely mégis hol van? A Marson?

2022. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Na látod, én is ezen tanakodom, csak kicsivel fiatalabb vagyok. Belekezdtem mindenfélébe, de semmit sem vittem véghez érettségi óta.
2022. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
#4 Azt neked kell érezned, hova húz a lelked.
2022. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2, én is ezeket űzöm, edzek, sokat vagyok a szabadban, most elkezdtem egy új nyelvet tanulni.


De attól még úgy érzem elcsesztem az éveket.

2022. júl. 26. 10:01
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
#7 29 évesen még nagyon fiatal vagy.
2022. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8, már középkorú vagyok, a családom is ezt mondja..


Fiatal talán még 23 évesen lehettem :D


Pár hete rákérdeztek a boltban, hogy elmúltam-e már 18, amikor sört vettem, külsőleg még lehet fiatalnak nézek ki :DD

2022. júl. 27. 06:27
 10/13 Senior Séf ***** válasza:
95%
Hallottad már azt a tanácsot, hogy élj a mának? Néha azt is kell ám! Ha te is beálltál volna a sorba, és a média agymenésére hallgatva erődet végsőkig megfeszítve jövőt építesz, most jó eséllyel azzal nyaggatnál minket, hogy mit kezdjél a depresszióddaL. Tudod, a boldog élet ott kezdődik, hogy ott és azt csinálod, amire a korod predesztinál. Gyerekként játszani kell, ami erősíti a fantáziádat, kamaszként feszegetni a határaidat, hülyeségeket csinálni és begyűjteni az érte járó pofonokat... Nos, neked kicsit tovább tartott a kamaszkor. Veheted ezt áldásnak is, hisz nem mindenki van olyan státuszban, hogy ezt megteheti. Nekem pl. qurvára korán kellett felnőnöm, de az egy másik történet. Hidd el, nem elpazarolt évek voltak ezek. Sokszor vissza fognak köszöni, amikor egy nehéz döntés előtt állsz, ezért fontos, hogy jó szívvel gondolj rájuk. Mint egy szabadságra.
2022. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!