Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen fafejűek/agresszív...

Miért ilyen fafejűek/agresszívak az emberek a szülő-gyerek kapcsolatok kategóriában?

Figyelt kérdés

Új vagyok az oldalon, és esküszöm nem értem, hogy miért ott tobzódik a legtöbb nagyon gyökér.

Véletlen oda raktam egy hörcsöggel kapcsolatos kérdést(azóta át lett helyezve, és a nem odaillő kommentek is törölve lettek), az volt az első kérdésem az oldalon, erre egy halom alacsony szellemi képességű egyén nekem esett, hogy hányszor írok már a hörcsögről, nem csoda, hogy anyámnak elege van belőle, stb. Egy szóval nem említettem anyámat, sőt, pár percen belül kommenteltem, hogy rossz kategória.

Vagy ha kiírok egy kérdést, ami nem a saját tapasztalatom, hanem egy barátomé, akkor mindig van pár buta egyén, aki nekem ugrik, hogy ne beszéljek e/3-ban magamról, vagy csak simán ignorálja, hogy amúgy nem rólam van szó. Miért hihetetlen, hogy engem érdekel egy olyan élethelyzet, ami nem érint személyesen?


2022. júl. 26. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülő-gyerek kapcsolatok témakörben nagyon sok olyan ember böngészik, akinek valami problémája van otthon és alig várja, hogy a saját frusztrációját levezesse valahol. És lehet, hogy végre alkalmat adtál valakinek arra, hogy belekössön/ belerúgjon valakibe. Ez csak egy számomra valószínűnek tűnő feltételezés.
2022. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak visszatérő felhasználók, akiknek hiába mondanak bármit, aztán már velük azonosítják az olyan kérdéseket, amik hasonlóak. Ha már hosszabb ideje leszel itt az oldalon, te is tapasztalni fogod, lesznek ismerős kérdezők, akiktől a falra tudnál mászni.
2022. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden kategóriában egyre agresszívabbak a felhasználók. A politikában és a felnőtt kapcsolatban nagyon látványos ez, de láttam én már az ételeknél is acsarkosni az embereket, csak mert nem értettek egyet valami recepttel kapcsolatban. Kéne keresni egy normálisabb fórumot, de máshol meg sokkal kisebb a látogatottság.
2022. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden kategóriában brutális, indokolatlan egymásnak ugrás megy. De még ha valaki értelmesen kezdene vitatkozni, még ok, de ez a menj anyádba téged ki kérdezett egysejtűek írogatnak, akikről nem tudod hogy szünidejében unalmában szórakozó tizenéves, vagy egy tényleg értelmileg csökkent billentyűzet fölött szendvicszabáló mindenbe beleböfögő felnőtt ember, akinek ez jelenti a boldogságot.
2022. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Innen is látszik, hogy szaporodni bárki tud és ez még csak nem is teszi őt alkalmassá vagy hitelessé.
2022. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a múltkor kiírtam egy olyan kérdést, hogy ki milyen gyakran szokott felmosni, és még ebbe is képesek voltak belekötni. 😂 Amikor arra gondoltam, hogy ennél ártatlanabb kérdésem nem is lehetne, itt nem kell a bunkóktól tartanom, és mégis leálltak kötözködni. 😂
2022. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind védi a saját okostojását.
2022. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!