Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak az anyáskodó nők...

Miért csak az anyáskodó nők kedvelnek?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg, hogy a családomon kívül szinte mindig csak olyan típusú nőkkel ápoltam igazán jó viszonyt, akik ilyen anyáskodó, gondoskodó természetűek. Azok a nők, akik nem estek bele ebbe a kategóriába, általában jóval távolságtartóbbak velem. Itt nem (csak) párkapcsolatra, hanem pl. szimpla barátkozásra kell gondolni.


Vajon mit látnak bennem ezek a nők? Mire ural ez az én személyiségemmel kapcsolatban? Miért vagyok kevésbé vonzó/szerethető a többi nő számára?


2022. júl. 26. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Sok nő nem szereti a trehány férfiakat

Lehet látszik rajtad ha az vagy

2022. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon gyermeteg, elesett, “gondoskodásra szoruló” kisugárzásod van, amit a nem anyáskodó típusú nők nem szívesen tolerálnak, vagy csak nem tudnak vele mit kezdeni. Valószínű tudat alatt te is az anyáskodó típusú nőkhöz vonzódsz, és alapból úgy közelítesz az emberekhez, hogy pl. segítséget kérsz valamiben, így nyilván azokat vonzod be, akik szeretnek gondoskodni.

Lehet emögött anyakomplexus, bár halkan megjegyezném, szerintem a legtöbb férfi ilyen. A környezetemben legalábbis így van, és hozzám is csomó olyan pasi közeledik, aki elvárja, hogy kb. úgy gondoskodjak róla, mint egy anyuka, pedig ez nálam nem igazán játszik - elég hanar el is hajtom az ilyeneket.

2022. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Trehány az nem vagyok, inkább az ellenkezője.

#2 már inkább közelít, ebben lehet valami. Abban is, amit ők látnak bennem, meg abban is, amit én bennük. Ha ez igaz, nem vet rám túl jó fényt...


A vicc az, hogy ezek a nők (főleg a nálam kicsit idősebb valódi anyukák) már nem egyszer mondták, hogy szívesen "kiházasítanának" és nem értik miért nincs barátnőm. 🤣 Ezt már végképp nem tudom hova tenni, hogy ez mit jelent.

Amúgy 31F vagyok. Így még gázabb...

2022. júl. 26. 17:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos babaarcú,cuki,tutyimutyi fiúcska vagy,és még alacsony is.
2022. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 Nagyon nem.


Nem tudom van-e itt ilyen nő? Ha lenne, ő talán el tudná magyarázni, hogy mit látnak bennem.

2022. júl. 26. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet,aztán megmondom.
2022. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 A fényképem alapjén a világon semmit nem tudsz megállapítani. Azt mondták, hogy fényképen egész cukinak nézek ki, a valóságban meg nem. 🤣
2022. júl. 26. 19:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg a nőket,akik ezt mondták rólad.
2022. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívesen cserélnék veled 😄😀
2022. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon láthatóan szeretetéhes, anyáskodásra vágyó, picit tutyimutyi, uncsi módon jófiú / szobanövény, anyupicifia típusú srác lehetsz...
2022. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!