Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok élni. Mit tegyek?

Nem akarok élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19évas vagyok, lány. Anyával és a tesómmal élek. Apa meghalt már 7éve. Egyszerűen nem akarok már élni. Nincs semmi ami motiválna. Nem akarok gazdag lenni vagy boldog , nem látom ertelmét az egésznek. Semminek semmi értelme. Az emberek is csak ahhoz értenek, hogy bántsák a másikat kivétel nélkül. Undorító világot élünk és nem akarok már itt lenni. Nincs értelme semminek és nem érdekel semmi. Megszületünk, hogy robotok legyünk majd meghalunk. Van ennek bármi értelme?

2022. máj. 6. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Én is hasonlóan érzek, gondoltam öngyilkosságra is, de rájöttem, hogy az nem jó megoldás. Semmi célt nem találok az életben,csak várok, hátha változik.
2022. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Akkor pezsditsd fel az életed. A halál is uncsi
2022. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Egy életed van, ne dobd csak úgy el. Keress valamit, vagy valakit aki boldoggá tesz. Hidd el, menni fog.

Illetve fordulj segítséghez! Ne dobd el ezt ilyen könnyen.

2022. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Én is pont veled egyidős lány vagyok csak egyedül élek. Hasonlóan érzek mint te nem köt le semmi se mostanában és még a barátaimhoz sincs kedvem meg az egész világhoz. Na meg egyre jobban utálom az embereket és a felesleges gyűlölködést amit tesznek a legapróbb dolgok miatt is. Én legszivesebben ki költöznék az erdőbe távol mindenkitől de még ezt se lehet. Szóval engem is érdekelne mi értelme ennek hisz 100 év múlva úgyis mind halottak leszünk.
2022. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%
menj el szemetet szedni
2022. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
Ezt nevezik fiatalkori kiégésnek.
2022. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Sose tudhatod mit ad az élet, ha nem éled végig... Milyen, mekkkora boldogságot adott volna...

Sokan beszámolnak róla: "milyen jó, hogy nem tették meg", mert sok csodát élhettek át...

Kérdező: kérj segítséget minél előbb!

2022. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Bizonyos mértékig én is így vagyok vele, mint te. Én azt ajánlom, hogy keress fel egy pszichológust, hátha tud segíteni valamennyire. Ha gondolod írhatsz nekem is, szívesen meghallgatlak.

18/L

2022. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező!

Annyi választási lehetőséged van, mint égen a csillag.


Kötél általi halál, be veszel egy marék nyugtatót és iszol rá fél üveg vodkát, aranylövés ( heroin), Ki ugrasz a 10. emeletről, vagy egy szakadékról, stb..... :D

Hülye kérdésre hülye választ kapsz!

Vannak nálad 100x rossz helyzetben élők, és még se agyalnak az öngyilkoságon. Kapd már össze magad.

Fiatal kori hülyeség!

Keres olyan dolgot ami boldoggá tesz. Utazás, szerelem... stb...

2022. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Ne keress benne értelmet egyszerűen élvezd az életet amíg csak lehet.:DD
2022. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!