Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen kérdést illetlenség...

Egy ilyen kérdést illetlenség feltenni?

Figyelt kérdés

Férfi a nőhözhogy "Előre, vagy hátra hajló méhed van?" Vagy függ a szitutól is ? Pl munkatársak egymás közt, vagy randin, esetleg online ismerkedéskor van különbség ?


A nők ezen "jogosan" akadnak ki?


Indoklást is kerek írni.


Keep calm!


2022. júl. 29. 09:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem a tempóról van szó, hanem méretről, keménységről, alakról különböző pózokban.


"Ez valami tudományos kísérletek alapján vélt elgondolás?"


Nem, nem csak elgondolás hanem tény. Nyilván nem csak ez számít, de egyéb paraméterek egyezése mellett ez lazán eldönti a kérdést

Saját tapasztalattal is meg van támogatva, igen.

2023. márc. 26. 17:34
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint volt olyan tapasztalatod, hogy a nő méhe nem a megfelelő irányba hajlott, ezért aztán nem volt jó neki, kényelmetlen volt. Így már értem. Nos, nehéz kérdés. Mert ha nem jössz elő vele az első/második randin, megkedvelitek egymást, aztán kiderul, ott lent nem passzoltok össze. Ha meg rákérdezel, jó esetben értetlenül néznek vissza rád. Szerintem akkor már egyszerűbb, ha azt kérdezed meg tőle, volt e nagyfarku barátja. Mondjuk amikor már oldottabbá válik a hangulat köztetek. Mivelhogy szerintem a nők viszonylag kevés százaléka tudja, merrefele hajlik a méhe.
2023. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Arra hajlik neki amerre éppen igazítom a dolog közben.
2023. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13-as, hozzászólásod teljesen értelmezhetetlen, értelmetlen.


Ezért aztán kár volt...

2023. márc. 27. 19:59
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nem bunkóság, ha olyan a helyzet, hogy egyértelműen tudod, hogy ő is le akar veled feküdni. Tehát egy munkatárstól vagy egy első randin nagyon gáz megkérdezni. Ha már ott vagytok az ágyban, akkor nem.

Amúgy én 34 vagyok, fogalmam nincs merre hajlik a méhem...

De ha a saját méreted a "probléma", akkor beszélj neki arról, ne őt kérdezgesd.

márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 köszönöm a választ és a segítő szándékot. Lehetne veled privátban is beszélni erről?
márc. 13. 19:16
 17/17 anonim ***** válasza:
Te, aki Ukrajnaba, Szomaliaba mesz nyaralni, milyen tuneteiden enyhitesz fogyatekos kerdesekkel valo provokalassal?
márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!