Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak olyanok, hogy...

Azok a férfiak olyanok, hogy "az én lányomra rá se nézzen", akik rosszak, önzőek, vagy tárgyiasítóak a nők felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lány vagyok. Elsőre van barátom. Pár évvel idősebb nálam. Mikor kialakult, egyből elmondtam otthon a jó hírt. A lényegen maradva apukám nagyon örült. Gratulált, kérdezgetett és láttam, hogy szívből örül, és tudni szeretne minden boldogságomról és megélésemről.

Aztán ugye beszéltem a barátommal, aki furcsállta a reakciót, amit meséltem. Mondta, hogy amikor a nővéreimek elsőre lett barátjuk, az apja mindog kivolt, és látatlanba utálta a fiúkat, meg nem engedte oda őket évekig, vagy amíg 17-18 évesek nem lettek. Én apukám egyből megüzentette velem, hogy szívesen megismerné, áthívja őt beszélgetni egy kicsit, de persze nem sok időre, utána meg csinálunk amit akarunk.

És mondta a barátom, hogy másoktól is ezt hallja, és ez egy köznépi szokás, hogy "az apák szíjjal és puskával üldözik a lányuk udvarlóit". Én hallottam az apjáról és eléggé primitívnek, kicsit ösztönlénynek tűnt, bár még nem láttam élőbe. És sok helyről hallottam, hogy neki lett kapcsolata és a szülők támogatóak, meg amannak, és ott is, ilyenek, és ezek mind apum barátai, normális, szerető, tudatos emberek, ilyenek.


Szóval a kérdésem, hogy nem csak azok az emberek ilyenek, akik rossz emberek, saját magukból kiindulva csak a punciját akarják a lányoknak, vagy ha nem is, akkor is jól kiakarják élvezni maguknak, a maguk örömére, míg az olyanok, mint apum, azért ilyenek, mert magukból kiindulva csak a szeretet, a tenyeren hordozás jár az eszükben?


Én egyébként középiskolás vagyok, a barátom utolsó éves egyetemista. Ezt is mondtam, és erre apum csak pozitívat mondott, hogy hú de jó mert, akkor komolyabb, józanabb meg ilyenek, és kérdezte is, hogy volt-e neki kapcsolata, mondtam, hogy volt, és mondta, hogy jajdejó, mert akkor tapasztalata is van, hogyan kezelje a másikat meg magát a másikkal meg ilyesmi.


Mit gondoltok?



2022. júl. 31. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Csak szeretik meg féltik őket. Nem kell ezt túlgondolni. Az anyukák sem különbek a fiaikkal csak ők alattomosan teszik tönkre a menyük életét.
2022. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A féltés is fontos, de az intelligens emberi hozzáállás is!
2022. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok fiú megy a puncira, igen, ettől féltik. A kihasználástól én is félteném a lányomat, ha lenne, de a túl korai szextől is, pl. 12 évesen túl korai lenne még, de sokan már akkor kezdik és nem nagyon tudsz vele mit csinálni. A mai világban nem tudod megvédeni a gyerekeidet, túl gyorsan nőnek, érnek, főleg szexuálisan, a társai után mennek, befolyásolhatóak, fogni nem tudod őket, mert minek szólsz bele, ő már felnőtt, stb. Persze nem mind ilyen, az egyébként bizonyítottan alapból érettebb társaik visszafogottabbak, gátlásosabbak, más téren lázadóbbak, érzékenyebbek, nem találják a helyüket, csak emiatt jóval kirekesztettebbek is és boldogtalanabbak. A mai világ direkt arra megy már, hogy próbálj ki mindent, szerezz tapasztalatokat, erre neveli a fiatalokat, aki nem így él az rossz, az furcsa. Persze ezek a tinik is felnőnek egyszer. Próbáld megérteni az apukákat is, egy rohanó, túlszexualizált világban élünk, ahol csoda ha talál normális párt az ember.
2022. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy férfi tudja milyen egy férfi,jobban ki is ismeri.

Régen nem adták ilyen 30 kilós,göndörhajú,munkanélküli kis majmoknak a lányaikat a férfiak,akik olyan marhaságokat mondtak hogy majd abból élnek meg,hogy bizniszelnek.

A biznisz meg az,hogy jajj 1 méter a fxom,majd fizetnek nekem hogy lszphassanak.


Magyarul mondva egyszerűbb kiszűrni a rosszat,jobbat találni.

Nézd meg hány lány csalódik...

Pedig nyilvánvaló volt,ő meg "bárcsak látta volna a jeleket".

Meg "jajj még alig ismerte".

2022. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha valaki fiatalként kihasználta a lányokat, az apaként ezt feltételezi a lánya udvarlójáról is, szóval a válasz szerintem igen.
2022. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!