Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a kor szerinted, amikor...

Mi az a kor szerinted, amikor elmennèl disznóvágásra?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy mi az a legfiatalbb kor, ahol ilyen helyre el lehet menni fiúkènt? Ha esetleg voltál már akkor hány èves voltál?
2022. aug. 1. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
1 évesen legalabb kesobb nem fogk ra emlekezni
2022. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Ki a frász mondta neked, hogy ez korhoz van kötve? Jó, egy csecsemőt nyilván tök felesleges elvinni oda, de semmi horror nincs benne.
2022. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Jah, nem fèlek attól, hogy mi lesz, mert apum elmesélte, csak azon gondolkoztam, hogy van egy kor ami alatt ne... Ez a határ èrdekelne...

(jah ès itt nem arra a rèszre gondoltam, hogy a gyerek bent jâtszik a szobában)

2022. aug. 1. 13:19
 4/22 A kérdező kommentje:
(a ti vèlemènyetek èrdekel)
2022. aug. 1. 13:19
 5/22 Metionin ***** válasza:
84%
Már ovis koromban voltam többször is, általában hétvégén voltak ezek és apám-anyám ott volt, szóval nem tudtak volna amúgy sem hova rakni. Ellenben a disznót hajnalban szokták megölni, amikor egy gyerek még bőven alszik, szóval mire bármit is láttam az egészből, már rég fel volt darabolva és csak azt láttam, ahogy pl. töltik a kolbászt meg főznek.
2022. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk régen minden évben volt disznóvágás.


Amíg annyira kicsi voltam hogy nem kellett segítenem, addig szerettem. Később mikor már kellett, akkor már kevésbé.. 😅

2022. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Amikortól nem borítja fel az asztalt a felszabdalt diszóval együtt, s nem piszkálgat mindent.
2022. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Én már gyerekként is ott voltam, tüzeltünk az üst alá, meg hordtuk a vizet perzseléshez stb.
2022. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szombaton lesz, ès kettő lesz vágva. És apum azt mondta, hogy ha megyek, akkor szeretnè ha segèdkezed anèk.... Az elejètől fogva... Meg megtanítaná, hogy hogy kerül a kolbász az asztalra...
2022. aug. 1. 13:27
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
És, mitől félsz?
2022. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!