Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a számodra tökéletes lány?

Milyen a számodra tökéletes lány?

Figyelt kérdés
Részletesen a külső és belső jegyei.

2022. aug. 2. 01:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Belsőre legyen őszinte, tisztelettudó, megértő, elfogadó, támogató, pozitív, optimista, kedves, vidám, de ne túl naiv. Lehet kissé távolságtartó is idegenekkel. Szeresse az állatokat, értse a humort, ne legyen haragtartó se. És ne próbáljon bíráskodni, irányítani, esetleg a férfi szerepét betölteni a kapcsolatban. Nőit töltse be. Legyen okos, érdeklődő, de ne okoskodó.


Külsőleg legyen ápolt.

2022. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Külsőre: lehetőleg hosszú haj, ha festett valami extrém szín és semmiképp sem szőke; kb. velem egy magas; ne legyen se kb.anorexiás, se túlsúlyos, legyen az egészséges keretek között, amúgy is az az egészséges; lehetőleg fekete ruhákat hordjon többségbe, bár a rózsaszín is jöhet, csak legyen egy kis egyedisége, meg lehetőség szerint ilyen műköröm mentes meg valódi szemöldök, ami nem jön le a strandon nem hátrány; arcra nekem legyen szép és ne másnak; a mellméret meg legyen, a kismellű nők is nagy mellű nők, csak kis mellekkel.

Belsőre: legyen humorérzéke, sötét humor is előny, empatikus, ha érdekli a pszichológia, filozófia, vallások, ateizmus az külön előny, (ha nagyon érdekli max engem néz hülyének hogy többet tud, vagy azt fogja hinni hogy nem is igazán érdekel, de hát ilyen az élet), azt is díjazom ha poetizál, ha harcművészetek és küzdősportok érdeklik el is veszem itt helybe, azért legalább túra meg ilyeneket szeresse, meg a sorozatokat is persze, mert hát végén kiderül, hogy olvasni is tud, az meg milyen már, más meg írni se; legyen hasonló az elvrendszere mint az enyém, legalább az ilyen gyerekes hisztik kimaradnak.

Egyéb: ha néha iszik nem zavar, csak ne arra fogjon bármit is, cigi elmegy, de ha lehet ne rendszeresen, lehetőleg ne legyen heroinista vagy hasonló, valahol 19-28 éves kor közt. Bánjon tisztelettel az állatokkal és lehetőleg ne az a fajta legyen, aki durvább nyelveseket letol a kutyájával mint én vele.

Ja és persze ez a tökéletes, de mit sem ér ez még, kell valami amivel megfog :P

2022. aug. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
62%

Külső: vékony, max 180centis, kis mell, kis fenék. Egyedi/aranyos arc. Kék-zöld szem hatàrozottan előny, hajszín szinte teljesen mindegy, az összkép legyen jó.


Belső: legyen magàhoz való esze, célja, tartàsa. Kifejezett előny a reàl beàllítottsàg némi művészi vénàval beoltva.

2022. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, még nem találkoztam vele.

Nekem nincs kívánságlistám.Meglátni, megismerni, tökéletesnek vélni, megszeretni :)

2022. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

belső: legyen nyugis, ne akarjon drámázni. Fontos, hogy legyen önbizalma különben versengeni akar

külső: legyen izmos

2022. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Aki lepontoz valakit, az azt hiszi, hogy ezzel a tökéletes valaki számára más lesz? Engem csak ösztönöz, hogy még radikálisabb szélsőségeket írjak bele.
2022. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Jó, hogy mindenki topmodell csajokra vágyik olyanokra akik szűzek, minimum öt diplomájuk van, egymilliót keresnek havonta, és csak és kizárólag pozitív tulajdonságuk van, de ők maguk meg munkanélküliek, elhízottak, bunkóak, és igénytelenek. Ja meg incelek. :D

Ez a kemény valóság.

2022. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Külső: szép, széles talp, magas, vékony-, vagy átlagos testalkat, színes szem.

Belső: domináns, de ha kell, akkor érzékeny is tud lenni, művelt, érdekli a világ eseményei.

2022. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Külsőleg:vékony vagy molett,szép arcú,mosolygós.Kb. 160-170 cm magas.Szőke vagy barna haja van.Korban 36-42 év közötti.

Megjelenése alapján:ápolt,csinos,trendi lány.Szereti a természetet és a sportokat is.

Belsőleg:kedves,intelligens,sokoldalú és művelt.Bármiről lehet vele beszélgetni,s a közös programokat is értékeli.Legyen céltudatos,talpraesett és határozott jellemű.

2022. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Tökmindegy, úgysem kellek senkinek.
2022. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!