Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telne egy tökéletes...

Hogy telne egy tökéletes hétvége számodra?

Figyelt kérdés
próbálok ötletet meríteni, hogy mi az amit csinálhatnék egyedül. nincsennek itt barátaim, akikkel lehetnék:D tehát írjátok le, mit csinálnátok egy jó hétvégén. Akár jó, akár rossz időben.
2020. febr. 11. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szombat, korai kelés. Reggeli. Tegnap előkészített szendó a hátizsákba, bringát kitolni, felrakni az autóra. Elmenni egy hegy lábához és brigával mrgmászni. Délután egy jó kaja valahol egy út menti fogadóban, ott alvás. Másnap egy másik hegy. Este haza.
2020. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvasás. Én szeretem, ha van rá bőven idő. Nem vagyok az a típus, aki lefekvés előtt olvas pár oldalt. Órákat szeretek olvasni, erre jó a hétvége, hét közben nincs ennyi időm.

Megnézni egy jó filmet.

Én olyan helyen lakom, ahol a városhoz nagyon közel, szinte a város része a gyönyörű természet. Ott jó egyet kirándulni, sétálni. Nem is kifejezetten túrázni. Vannak egyszerű, nem szintkülönbséges rövidebb idő alatt körüljárható részek.

De jó lehet egy program is. Színház, hangverseny. Szerintem pl. egy színházi előadások a kutya se veszi észre, hogy egyedül vagy. Az előadás közben mindenki olyan, mintha egyedül lenne, mert nem illik beszélgetni. Szünetben meg elmész a mosdóba vagy iszol valamit a büfében és már vége is a szünetnek.

2020. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jó időben: elutazni valahová egy hétvégére - egyedül utazni a legjobb, vagy ha nem tudok, akkor keresni a környéken egy szimpatikus helyet és elmenni egész napra túrázni. Vinni kaját, elég vizet, egy könyvet, ha pihennék, akkor olvasni egy kicsit.

Rossz időben: kinézni egy szimpatikus új receptet, amit még sose főztem/sütöttem, bevásárolni hozzá és kipróbálni, aztán nézni a trash hülyeségeim vagy ha ahhoz van kedvem, valami komolyabbat, zenélgetni, olvasni.

Egyébként koncertre, moziba, színházba, bármilyen hasonló programra is bármikor szívesen megyek egyedül.

2020. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jó idős:

Időben (9 körül) kelés, gyors szendvicsgyártás, aztán irány az erdő! Valamikor a túra után estefele hazaérkezés, tisztálkodás, pihenés (filmnézés, videojáték, olvasás, bármi nyugis).


Rossz idős:

Végre kialudhatom magam, dél előtt nem mászok ki az ágyból. :D Utána valami gyors ebédgyártás, azután pedig a "jó idős" program pihenős része egész nap, esetleges délutáni szundival kiegészítve.

2020. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok

Hozzátenném, hogy számomra a hétvége akkor tökéletes, ha a páromon kívül nem látok más emberi lényt. :D

2020. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12 db 20 éves bikinimodellel múlatnám az időt. A tökéletes hétvége ilyen lenne, de ez nem reális a közeljövőben.
2020. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvasnék végre abból a halom könyvből ami tele van hasznos gondolatokkal az életre, jutni valamire gondolatba abba az irányba hogy hogyan fejlesszem a vállalkozásomat, innék egy kicsit a barátaimmal beszélgetve, nem jutna eszembe az ami most nyomaszt, jutna időm a bőrápolórutinomra, és egy kis gondolkodásra a szobában. átrendeznék valamit magam körül ami boldoggá tesz, megnéznék valami különlegesebb boltot, akár kaják, akár valami látványos izék terén.

Beülnék a kocsiba és vezetnék 6 órát, hogy aztán valami szép helyne mondjuk a tengerparton legyek, mert mindkettőt imádom, a vezetés kikapcsol. Csinálnék pár szép fotót, forgatnék valami jó videót youtubera.


Egy tökéletes hétvégében azt hiszem csak valahogy békét találnék, és fejlődnék mentálisan, és igyekeznék kicsit magammal törődni, hogy amikor újra emberek közt leszek ennek hiánya ne fájjon.

2020. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc régi,és új könyvek olvasása,egy jó kis füles fotelben,egy esős napon..Háttérben a kandallóban pattogna a tűz,a kuytám és a macskám a szőnyegen alszik..És a ház legyen egy erdőben,ahol ember nincs a közelben még véletlenül se,max. csak a családom..Közös főzés, filmnézés valami ütős házimozirendszeren,aztán este elhívnánk pár normális ismerőst beszélgetni,akit még el lehet viselni,ideig-óráig... :-)
2020. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, takarítás, cangázás.
2020. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy tökéletesen hétvége azzal kezdödik hogy reggel korán fel ugrok,le gyártom a szendvicseket meg keverem a protein shake-emet és pár órai nyugodt edzés az edzőteremben,azzal a tudattal hogy holnap is van egy szabad ídöm mivel vasárnap,amikor haza értem át hívom a barátnőmet sűtűnk palacsintát táncolunk és filmezűnk egészen estig. Este meg el megyűnk egy jó étteremben majd utánna fagyi chips séta. Vasárnap egész nap alvás.xd
2020. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!