Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra hogyan néz ki egy...

Számodra hogyan néz ki egy „tökéletes” nap?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem történik semmi negatív, nem rontok el semmit, nem szorongok.

Ezen kívül: olyan emberekkel lehetek akik fontosak számomra, olyan dolgokat csinálok amik feltöltenek lelkileg...

2022. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Reggel egy hatalmas kakaóskaláccsal indul, pár rottyantás kíséretében.Enélkül nem lehet tökéletes.
2022. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Kb 3 dugás pár füves cigi mellett.
2022. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Humor Herold ***** válasza:
51%

Olyan még nem volt, és kb. elérhetetlen cél a tökéletes nap! Mindig mindennél van és lehet jobb.

Van egy tökéletesnek hitt napod... aztán később történik valami olyan ami átírja a tökéletesség fogalmát és visszagondolva már nem is volt tökéletes, mert mondjuk jön egy újabb nap, ami még tökéletesebb.És ez visszafelé is működik, a sz.r napokkal.Mindennél van sz.rabb is :)

2022. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

mint egy átlagos napom


felkelek azt csinálok amit akarok, nem zavar meg semmi és senki

heti 4-5 napom ilyen szerencsére

2022. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt sajna nem ismerem.
2022. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel egy jó edzés,vásárlás,fodrász vagy kozmetikus,este jóga,utána két sör egy jó film mellett.Én ilyenkor boldog vagyok.
2022. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menni dolgozni és nem alszom át az egész napot
2022. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bemegyek dolgozni. Ma fizetés nap van, amit korán reggel megkapunk. Orkán erejű szél fúj, 8 órakor elmegy az áram. A szolgáltató délutánra igéri a helyreállítást. Mindenkit hazaküldenek. Hazafelé leszállok a Sarok kocsmánál. Több ismerőssel találkozom, akiknek az áramszünet miatt, szintén nincs ma elfoglaltságuk. Beszélgetünk, kártyázunk, stb. Ez egy tökéletes nap. Volt!
2022. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tavaly volt ilyen.


Korán reggel elmentem túrázni, Balaton északi partján, 30+ km, közben napsütés, jó idő, jó társaság., de megvolt a kellő egyedüllét is.


Közben voltak ellenőrzőpontok ahol lehetett borozni, jó hangulat volt.


A végén össze futottam egy ismerőssel akivel jól elszórakozunk mindig, plusz haza útra is akadt társaságom egy fullos nő társaságában akinek fuvar kellett :D


És túrázás közben megbeszéltem haverommal, hogy kint lesznek Kisoroszi szigetcsúcsnál a kempingben, így túra után beugrottam a sátramért, útközben éjjelnappaliba, és este már kint főztünk a Duna parton.


Plusz másnap is kint voltunk, reggel fürödtem a Dunában, chilleztünk a parton, majd haza érve megnéztem pihenésképpen a Forma 1-et is.


Valahogy egy igazán kimaxolt hétvége volt.

2022. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!