Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is bosszant, hogy mindenk...

Mást is bosszant, hogy mindenki mindenhol okoskodik itthon?

Figyelt kérdés
Nem csak itt a Gyakorin (ez az oldal erről szól), hanem úgy általában mindenhol. A külpolitikától kezdve, a vírusokon át, a legkisebb dolgokig mindenki ért mindenhez, ezt hangoztatja is. A munkanélküli alkesz Józsi is meg tudná oldani a gazdasági válságot, és sorolhatnám a példákat. Miért nem a saját dolgukkal törődnek az emberek? Miért kell mindenbe beleugatni, kotnyeleskedni, osztani az észt? Régen is ilyenek voltak az emberek? És ez vajon magyar sajátosság, vagy más népek is ilyenek?

2022. aug. 2. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mért, a gazdasági válság nem a saját dolga? Te itt most a gondolkodást, a homo sapiens alapvetését kárhoztatod. Legyél csiga, az nem okoskodik.
2022. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Mert a Besenyő Pista bácsik országa vagyunk. Mindenhez értünk és mindenhez jobban! Nekem a csengőhangom is ez (tényleg!) :-D


https://www.youtube.com/watch?v=U5ht_oVn_P8

2022. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fütyibúkot többek között ezért is számoltam fel - és azóta sem vagyok semmilyen (ős)közösségi oldal tagja! Nagyon nem véletlen!
2022. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Beszélgessünk egy kicsit a termonukleáris igazgyöngy formáló kézi készülékek működéséről egy kicsit, - ha van kedved, kérdező!

-Bocsánat kérdező, de ezt a "poént" nem hagyhattam most ki!

2022. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen, rohadtul bosszant. Ráadásul már nem egy ember próbált engem a saját szakmámban is kioktatni, mikor én ezt évekig tanultam iskolában, ebben dolgozom egy jó ideje, más meg nyolc általánossal veri magát, hogy tud mindent a szakmámban is. Nem egyszer mondtam akkor, hogy oké. Adom a szerszàmot, csináljad akkor, de akkor hirtelen megállt a tudomány már.

Gyűlölöm az ilyen hülye embereket.

Tudom, tudom. Most jön az, hogy "miért mi a szakmád? Budipucoló?". /Tipikus gyk-s beszólás/ Nem drága, több szakmám is van, meg több diplomám is, csak most épp az egyik szakmámban dolgozom. Miben? Nincs közöd hozzá. ;)

2022. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem csak magyar sajátosság. Máshol is vannak okoskodók. (És itt sem mindenki az.)
2022. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szard le. Keruld el az ilyeneket es annyi
2022. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Az biztos, hogy Magyarországon rengeteg a képességeit túlbecsülő okostojás. Csak az a fura, h ennyi zsenivel mégis szakadék felé tart az ország, illetve h ezek az embereknek jellemzően xar munkájuk van, kövérek, és igazából semmiben nem tudnak kiemelkedni a gyakorlatban.


Van egy alapvetően nem hlye idősebb ismerősöm. Vele is az gond, h egyszerűen azt hiszi, mindenhez ért. Sosem beszélt jól angolul, de adja a nyelvtanulásig tippeket, a macskatartástól kezdve minden témában adja a tanácsokat, de érdekes...egész életében xar munkái voltak, és erősen túlsúlyos volt. Egyszerűen semmiben nem tud kiemelkedni a gyakorlatban.


Nyilván a jelenségnek több oka (borzasztó oktatás, nevelés), de sztem a fő ok az, h legtöbb magyar burokban él: nyelvet nem beszélnek, nem igazán informálódnak, a nem túl eszes munkatársaikon/haverjaikon kívül alig beszélnek mással, így nem tűnik fel nekik, h idióták.


A GYK-n is pont ezt láthatod: olyanok osztják a legnagyobb magabiztossággal, borzasztó arrogánsak az észt, akiknek egy 5 soros hozzászólás értelmezése is gondot okoz.

2022. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!