Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Látom facebookon, mindenki...

Látom facebookon, mindenki megy mindenhova ma is, én meg itthon poshadok. Most mi van a maradj otthon szöveggel?

Figyelt kérdés

Párommal sem találkoztunk hetek óta, nagyszüleimhez nem megyünk, mert nem kockáztatunk. Mások meg mennek össze vissza. Legtöbben a párjukkal vannak. (akik nem is élnek együtt). Más írja, hogy a nagyszüleinèl húslevesezett tegnap is. Én meg itthon poshadok, mindenkitől elzárva, tényleg csak a legfontosabb dolgok miatt mozdulok ki. Mi van a maradj otthon szöveggel?

Akik be is tartják, úgyis meg fognak fertőződni az ilyen ide oda mászkálók miatt.


2020. ápr. 12. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem megy mindenki mindenhová. Én munkámból kifolyólag az úton vagyok, és kihalt minden.
2020. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

A pánikkeltés még mindig nagyobb veszélyt jelent, mint maga a vírus.


Immunrendszert kéne erősíteni, friss levegő, rendszeres testmozgás és minden oké lenne.

Akinek még van alapbetegség az inkább maradjon otthon, de ha neki is bivaly erős az immunrendszere akkor szerintem neki se kötelező.

2020. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Mert idióták es nem fogjak fel azt, hogy otthon kell maradni.
2020. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom facen, hogy mindenki otthon grillezik, bográcsozik, tojást fest a gyerekkel, szépítik az udvart, virtuálisan mennek a srácok locsolni, és tök kihalt az utca.

Lehet, hogy 1-2% még mindig megy, csak az a kérdés, hogy hová, ha minden le lett zàrva. A legutolsó 200 fős falu is polgárőrökkel ellenőrzi, hogy ne menjenek a turisták.

2020. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem látom az utakat mivel itthon ülök. Az ismerőseimről beszélek.

A szomszédunk kisgyerekes, velem ha találkoznak, megkérnek, hogy álljak 2 méterrel messzebb tőlük, de most is kint bandáznak az úton más kisgyerekes családokkal. Érdekesek az emberek.


Nekem nincs semmi betegségem. Háziorvosnál se voltam évek óta, megfázás se szokott lenni. Csak akik meg baráti összejöveteleket tartanak, engem hülyének néznek, hogy minek ülök itthon. Kezdem én is megbánni. Szomorkodok egyedül, míg mások jól szórakoznak.

2020. ápr. 12. 11:08
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Szeptember- októberig nem is fogsz találkozni a pároddal? Gondolod 1 hónap múlva abba marad ezaz egész, mert az emberek 80%-a otthon van?

Ha fiatal egészségesek vagytok szerintem találkozhattok.

2020. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Próbáltuk betartani amire kértek minket. Nehogy már még én legyek a rossz.
2020. ápr. 12. 11:13
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nézd meg a következő videókat, és nyugodj meg kérlek:

[link]

[link]

2020. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Meg eddig mindenkire vonatkozott, hogy maradjon otthon ha tud. Most meg írjàtok, hogy aki fiatal és egészséges az mehet bárhova. Kezd tele lenni a hócipőm már ezzel az egész helyzettel.
2020. ápr. 12. 11:21
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Senki nem mondta, hogy mehetsz bárhova!!! Nem is szabad, de a pároddal találkozhatsz, nincs kijárási tilalom. Majd ha lesz akkor nem szabad találkoznotok. Minek szopatod le saját magad az egész (kb. Június) tetőzésnek az ideje előtt? Gondolom, hogy jót akarsz, de nem egészséges heteken, hónapokon keresztül az elszigetelődés. Szerintem van aki túl komolyan veszi, vki meg nem foglalkozik vele egyáltalán.
2020. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!