Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki ilyeneket írt nekem....

Valaki ilyeneket írt nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban rám írt egy idegen személy. Eleinte azt írta hogy szia, és hasonlók. Nem akartam foglalkozni vele, erre pár óra múlva olyat írt, hogy elvágná a torkom mint ahogy a tyúknak szokták, és hogy a májamból egy falatot kiharap és összerágva beleköpi a számba. Meg olyat is írt hogy nagyon meg akar szúrkálni, mert szerinte azzal szexuális izgalmat okoz a fiújának és magának is. (Az üzenetet lány írta) Meg ilyet írt hogy eszünk tyúk tetem? Áthajítanám a fejed egy ovodába a gyerekek közé.


Mit akar ez a lány? Elvileg nem magyar...



2022. aug. 3. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb tiltsd le. De előbb készíts képernyőmentéseket, és jegyezd fel az adatait, hogy ha bedurvul a dolog, akkor legyen a kezedben valami rendőrségen.


És ne válaszolj neki!

2022. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs közönség, elmarad az előadás!

Tiltás!

-Egyszerűen lehetetlenné teszed számára, hogy zaklathasson, - aztán majd elkopok a körme a firkálásban...

2022. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Jelentsd fel a rendőrségen! A halálos fenyegetésért 2 év börtönt is lehet kapni.
2022. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le az biztos! Azért én beszarnék egy ilyentől. :O
2022. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tiltás!


Valószínűleg egy elmebeteg szórakozik csak ezzel.

2022. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Letiltottam azóta. Miért írhatott ilyet egy lány?
2022. aug. 3. 12:55
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Basszus, ne érdekeljen már, hogy miért írta! Próbáld meg elfoglalni magad, egyébként a szüleidnek/családodnak mi a rákért nem szólsz, miért idegenektől kérsz segítséget?
2022. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten senki sem az, akinek mutatja magát! Derült már ki nem egy mézes-mázos, állandóan mosolygós emberről, hogy potenciális tömeggyilkos vagy öngyilkos (jelölt). Pszichés problémái lehetnek az illetőnek, akinek ez a legfontosabb időtöltéseinek egyike. Arra alapozom a "megszakértésemet", hogy ez az ember vélhetően fel sem fogja, hogy amit csinál, az büntethető is, illetve nem is vicces. Sajnos azzal sem vagy előrébb, ha felkutatsz egy ilyen embert és "elégtételt veszel", - mert akkor téged vesz elő az "igazságszolgáltatás" - és a legszélsőségesebb esetben is elmaszatolják annyival az ügyedet, hogy "szellemileg nem beszámítható" a zaklatód.
2022. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ne akard megérteni, rengeteg az elmebeteg.
2022. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Làny meg fiú is lehet szociopata. Ha nem troll valószínű ez volt az oka.
2022. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!