Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyar embernek miért nem jó...

Magyar embernek miért nem jó semmi?

Figyelt kérdés
A magyaroknak semmi nem elég jó, és minden sz*r, és rossz. Sajnos ez nálunk népbetegség, de tisztelet a kivételnek. A kormányt szidni divat, mégha épp jót is tett, akkor is dögöljön meg (ez a dolga) alapon ugyebár. Divat nálunk a panaszkodás, a folytonos negativitás ilyenek vagyunk.
2022. aug. 4. 08:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező! Miért nem mész inkább Kínába? Ott hasonlóan jól éreznéd magad mint itt.
2022. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ha volna rá pénzem elmennék Kinába.
2022. aug. 4. 11:09
 13/23 Kroms ***** válasza:
92%
Először is, egy demokráciában nemhogy jogos, de egyenesen szükséges kritizálni a mindenkori kormányt, mivel így lehet(ne) őket jó irányba terelni. Ezért létezik egyébként az ellenzék - nekik ez (lenne) az első számú feladata. Pont Te vagy az, kedves kérdező, aki fordítva ül a lovon. Egy kormánypárt nem azért van, hogy legyen kiket imádnunk, hanem azért, hogy legyen, aki a politika világában képviseli az érdekeinket. A miniszter a Te szolgád, nem pedig fordítva. Ha pedig a szolgálód hülyeségeket beszél a nevedben, vagy meglop téged, az a minimum, hogy ezt szóvá teszed. Jobb esetben pedig azonnal kirúgod, vagy börtönbe is juttatod őt.
2022. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nincs demokrácia eleve,csak a látszata van meg,vagy még azsem.


" szükséges kritizálni "


Csakhogy a magyar emberek mindig ezt csinálták,soha nem volt jó semmi nekik.

2022. aug. 4. 11:21
 15/23 Kroms ***** válasza:
100%
Miért ne csinálhatták volna mindig? Ha mindig hulladék kormányod van, mindig lesz miért kritizálnod őket. Nem olyan bonyolult ez...
2022. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Demokráciával kapcs meg tévhitben élsz,irtam rólla kérdést direkt..


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2022. aug. 4. 11:34
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a kormány szégyene ha nem érinthetetlen.És kritikát lehet megfogalmazni felé!

Nyilván mindenkinek egységesen nem lehet jót tenni.De a folytonos elégedetlenség más. Reálisan kritizálják a komrányt!

2022. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok a tanulatlan obegato szakmunkás.
2022. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Csakhogy a magyar emberek mindig ezt csinálták,soha nem volt jó semmi nekik."


Mondja ezt az aki folyton a kollektíven a magyar embereket kritizálja, mert neki semmi nem jó soha.

2022. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Shaddark ***** válasza:
0%

Hát, én nem nézem egyik szakmunkás riportját sem.

Ellenben nemzetközileg elismert, nagyszerű szakembereket meg szoktam hallgatni a témában, mivel én nem vagyok pénzügyi szakértő az ő véleményük érdekesek számomra.

https://www.youtube.com/watch?v=xNWZVmy74V8

https://www.youtube.com/watch?v=H-yn1IyTR4o

Számomra hitelesek, mert pl. előre megmondta az egyik úriember e rezsi csökkentés végét, nagyjából minden amit mondott azóta úgy is lett.

Ami amúgy ha meghallgatja az ember logikus.

Amiben talán nem értek egyet a fidesz ellenesekkel, hogy az ellenzék még tőlük is rosszabb. Egyszerűen nincs választható alternatíva. Sajnos.

2022. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!