Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Osztrák (városi, középkorú)...

Osztrák (városi, középkorú) férfiak miért olyan elegánsak jól öltözöttek? Európa többi országa lakóihoz képest.

Figyelt kérdés

Egy osztrákról meg lehet mondani hogy osztrák. Ez valami nemzeti szokás, vagy genetikai?

Talán a hollandoknál láttam még ilyen jól öltözöttséget.



2022. aug. 7. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott még nem haltak ki az úriemberek.
2022. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert van rá pénzük és igényük. Én is észrevettem ezt. Sopronban élek, itt rengeteg az osztrák, ha bemegyek egy helyre, simán megállapítom az öltözködésükből, hogy ők osztrákok, nem magyarok, anélkül, hogy hallanám őket beszélni.
2022. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én itt élek, viszont én azt tapasztalom, hogy ez már csak igazán a pénzes 40+ pasikra jellemző. A fiatalabbak elég trógerül tudnak kinézni. Meg aztán vannak azok is, akik összevásárolnak a Volkshilfében mindenféle elegáns ruhát 2-3 euroért és azt hordják. Tévedés ne essék, találtam már újszerű Gucci bőrkabátot is ott 20 euroért.
2022. aug. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rokonom él kint ő is átvette, szép elegáns ruhákban jár, pedig szakmunkás 50-es.

Egy srác haverom ott nőtt fel, echte magyar és mégis annyira jól fésült és igényesen öltözik mint egy osztrák, hogy teljesen bécsinek mondanád, holott csak 25 éves.

2022. aug. 9. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!