Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a magyar emberek?

Miért ilyenek a magyar emberek?

Figyelt kérdés
Sokakban olyan rossz indulatot vettem észre,hogy valami hihetetlen. Vagy például ott az állandó elégedetlenség pl. Ha felkel a nap az a baj, ha lemegy akkor meg az. Mindenki tiszta feszültség és ezt másokon vezetik le. Meg ami még szörnyen negatív az a megnézem ki hogyan öltözködik és egyből véleményt mondok róla. Elképesztő ez az ország néhány negatív szempontból.

2022. ápr. 22. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Mert a magyar egy genetikai hulladek.
2022. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Még szerencse, hogy te norvég vagy.
2022. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem egyeske, a zsidók és cigók azok, elözönlöttétek és tönkretettétek az országot, azért olyan, amilyen. És ezt te is jól tudod!
2022. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Na én is ilyen leszek:

1 ez nem kérdés, hanem csak hüppögsz egy sort

2 nem utazási kérdés

3 rengeteg helyesírási hibát vétesz

2022. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a sotetseg es a vegtelen egyszeruseg az oka. a buta ember nagyobb valoszinuseggel intoleransabb is. ha olyat lat amit nem tud toleralni, akkor kinyitja a szajat. valamint a kilatastalansag is kozrejatszik, a gazdasag sose volt jo, mostanaban kifejezetten szar, nem csoda hogy negativak az emberek
2022. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a 4-es be is mutatta, milyen az átlag magyar, köszönjük.


"Sokakban olyan rossz indulatot vettem észre,hogy valami hihetetlen"


pont azért, amiért a magyar többsége nagyképű is:


1, ez egy elmaradott ország, ahol nehéz megélni, a többség dagadt, boldogtalan, frusztrált, és ezt másokon vezeti le


2, az átlag magyar egy hangember: nagyképűsködni, pofázni nagyon tud, mert nem kapott normális nevelést és oktatást.

viszont a gyakorlatban semmit nem tud, és nem is akar felmutatni, csak várja a csodát.


egyébként én is hajlok már arra, hogy genetika is közrejátszik, mert ilye buta szolgalelkű, lusta nép a világon nincs, mint a magyar: mintha tényleg élveznék, hogy xar nekik és panaszkodhatnak

2022. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!