Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkiben csak a negatív...

Mindenkiben csak a negatív tulajdonságokat látom meg, hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Jól látod, hisz a magyarban semmi jó nincs...
2022. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön az elején is, vagy van egy pár hónapos idealizáló szakaszod?
2022. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Lumbáld meg őket, távolítsd el a negatív tulajdonságokat.
2022. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rögtön az elején is.. beszélek pár mondatot valakivel vagy csak egy légtérben vagyok vele, látom mit hogy csinál és rögtön azt veszem észre ami negatív vagy nem tetszik benne
2022. aug. 11. 10:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó tulajdonságot senkiben se látsz?
2022. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Magadról mi a véleményed? Minden negatív észrevett tulajdonságtól mentes vagy? Vagy utálod magadat is?
2022. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki észreveszi egyből a másik látható negatív tulajdonságait, aztán ha hosszabb ideig kapcsolatban marad vele, és lát nagyon jó tulajdonságokat, akkor módosul a véleménye. Te egyáltalán semmilyen jó tulajdonságot nem tudsz észrevenni soha?
2022. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 de de valahogy a negatíva tulajdonságok kiábrándítanak mindíg, hiába vannak pozitív tulajdonságai is
2022. aug. 11. 10:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el a saját tulajdonságaiddal foglalkozni. Gyűjtsd össze a rossz tulajdonságaidat, ha nem találsz ilyet, az narcizmusra utal. Ha találsz, akkor sokat kéne töprengeni azon, mi lenne, ha senkid se lenne, mert mindenki egyből dobna a pár negatív tulajdonságod miatt.
2022. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért írtam ezt, mert narcisztikus szülők mellett nőttem fel, és ők is csak a rosszat látták meg, mindenkit fikáztak. És bizony senkit, egy embert se tudtak szeretni emiatt, a saját gyereküket sem. De saját magukat jónak érzékelték.
2022. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!