Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy negatív...

Hogyan lehet egy negatív tulajdonságot/gondolatot megváltoztatni magamon?

Figyelt kérdés
Gyerek korom óta folyamatosan minden nap anyám azt mondta nekem, hogy engem nem szeret senki, engem utál mindenki. Olyan mélyen berögzült ez a gondolat a tudatomba tudatalatimba, hogy nem tudom megváltoztatni. Tudom hogy ez abszurd, de megis hatással van rám. Olyan erősen belém nevelte, hogy nem tudom megváltoztatni. Sajnos ez hatással van az ismerkedésre is, nem tudok semmilyen kapcsolatot kialakítani. Valaki ezzel kapcsolatba tudna segíteni nekem?
2017. júl. 24. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálta velem is az anyám. Engem egy lány húzott ki belőle, azzal hogy megmutatta nekem, hogy engem is lehet szeretni. Hosszú folyamat volt, és mkst se tartom teljes értékűnek a lelkivilágomat, de sokkal jobb.
2017. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!