Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt életed során esetleg...

Volt életed során esetleg olyan rossz dolog, vagy negatív tulajdonságod, amit végül sikerült legyőzni és a javadra fordítani ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, de nagyon sok erőfeszítés kellett hozzá. Nem könnyű.
2021. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt/van. Akaraterő és kitartás teljes hiányában szenvedtem, a nyugtatókra is rászoktam. A leszokáshoz semmi másra nincs szükség, csak akaraterőre és kitartásra. De mire letettem ezeket a drogokat, sikerült kifejlesztenem magamban ezeket az erényeket, új ember lettem.
2021. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, áldozatmentalitású és alacsony önbecsülésű ember voltam. Miután sikerült önerőből kivergődnöm ebből, most olyanoknak tudok segíteni, akik hasonló cipőben járnak, mint én akkor, mert pontosan átérzem, hogy min mennek keresztül.
2021. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Túl keveset maszturbáltam egy időben. Sok kitartással aztán egyre többet.
2021. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szorongásom és a zárkózottságom. Rendkívül kínos és szánalmas ember voltam, azóta is elkap a szégyen, ha azokra a helyzetekre gondolok, amikben nem éltem a lehetőséggel emiatt, pedig mások próbáltak felém nyitni. Emellett még ott volt a hamis erkölcsi mentalitásom is, mikor főnyereménynek hittem magam, amiért otthon rohadok és nem másokkal szórakozok, gondolván, hogy milyen rendes és tiszta ember vagyok, még alkoholt sem iszok, nyilván, mert mindenki magasról szarik rám és nem talál jó társaságnak. Egy gusztustalan gyökér voltam. Igazából nem tudom, mi változott de fixen undorodom magamtól azokból az időkből és örülök, hogy nem vagyok ilyen.
2021. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4-es:


Igen, a kígyónyúzásból sosem elég 🍆💦🤣🤣😂


A legjobb dolog a világon 😂😂🤣💦🍆

2021. jan. 2. 15:35
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem kevés ilyen volt. De néhány megvilágosodás után már nincs probléma:)
2021. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat ! Jó úton jártok.
2021. jan. 2. 15:36
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező pontosan. A számból vetted ki!
2021. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es: A mit ??? A virslit? xDDDD
2021. jan. 2. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!