Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az, hogy a testvérem...

Mért van az, hogy a testvérem párja lakatott tett rá a szekrényére mikor mindig bezárom a garázs ajtaját?

Figyelt kérdés

Soha az életben nem szoktam és nem is kotorásztam a szekrényében. És mindig bezártam a garázs ajtót, ennek ellenére lakat került a szekrényére.


Fele annyira sem lenne rossz érzésem, ha eltudnék költözni a testvérem párjától és a testvéremtől előbb-utóbb. De anyagilag soha nem lesz rá nekem pénzem erre.


2022. aug. 11. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem turkálsz, akkor teljesen mindegy van-e lakat, vagy nincs a szekrényen.
2022. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet ott őrzi a helyigényes szexuális segédeszközöket. Mégiscsak kínos lenne, ha véletlenül rátalálnál.

Miért ne tudnál elköltözni? Lehet társbérletet találni, vagy éppen társat, akivel ki tudtok fizetni egy lakás, nem beszélve egy jól fizető munkahelyről.

2022. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nyitogatnád a szekrényt, nem lenne probléma, szóval van ott vaj ahol lennie kell
2022. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Soha nem piszkáltam a szekrényét és nem vittem ki belőle semmit sem.
2022. aug. 12. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Továbbra is, ha nincs benne semmid és nem is turkálsz benne, akkor teljesen mindegy, hogy van-e rajta lakat
2022. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!