Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötök ki mindig a...

Miért kötök ki mindig a gyakorin ha nem vagyok jól?

Figyelt kérdés

Nem vagyok állandó gyakorizó, de ha hullámvölgybe kerülök mindig itt vagyok. Nem bántok másokat, csak kérdezgetek, válaszolok, véleményt fejtek ki, kicsit mások problémájába helyezkedem, közben magam se értem miért csinálom. Jelenleg nagoyn sok minden levitt az elmúlt hónapokban, gyász, politikai vita a főnökömmel, akit nagyon szeretek, a kiköltözés egyre reálisabb gondolata, ami gyakorlatilag menekülés, a folytogató érzés hogy valahogy nem tudom áttörni a gátat hogy folyékonyan menjen az angol beszéd, hiáb atanulom, a rezsidémon ugye... a vállalkozásom életben marad e a KATA után, mert én kb csak cégeknek számláztam, de abból legalább soknak úgyhogy rajtam nem segít az EKHO könnyítés...


Összeomlott kártyavár tetején mit csinálok? Belépek a gyakorira és másoknak állok neki tanácsokat adni...tényleg nem gonoszan, sőt minden írásom mögött jó szándék van, de miért? Más is csinál hasonlót?


2022. aug. 13. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ilyenkor a saját problémaidrol atkerul egy kicsit a fókusz ide. Könnyebb, ha látod, hogy másoknak is vannak gondjaik, sőt, esetleg még nagyobb is, mint neked.


Teljesen normális, hogy a másoknak adott tanácsokkal egy kicsit tudat alatt a saját gondjaidat enyhíted.

2022. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok kb szóról szóra mint Te, kérdező. :) Kb 12-13 éve regeltem először az oldalra, és többször lejöttem már róla. Legutóbb 1 évet sikerült szüneteltetni, kértem a regem törlését (segített az is, hogy nem marasztalt a rendszer, nem volt olyan opció, hogy még x napig meggondolhatom magam :D). Nagyon szeretek okoskodni, másoknak tanácsokat adni, kifejteni a véleményemet, csak a való életben ezt nem élhetem ki korlátlanul, itt meg igen. :D Főleg, hogy a rendszer is úgy van kitalálva, hogy ezt a fajta felhasználási módot jutalmazza. Azért remélem, elmúlik, és a legközelebbi alkalommal végleg le fogok már jönni az oldalról, sokkal értelmesebb tevékenységektől veszi el az időt.
2022. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is attól veszi el hogy megoldjam a sajátjaimat, csak most ez akkora kupac, hogy neki se akar látni az ember...persze nyilván neki fogok, csak előtte szivatom magam hogy pár napig ide menekülök helyette :D Én is a gyakori legelső éve óta itt vagyok, voltak nagy kimaradások, de tiniként imádtam hogy vna egy hely ahol kérdezhetek névtelenül, akkoriban a troll se volt sok, segítettek mindig. Mostmár kicsit más, d emég mindig járnak ide sokan segítségért, és nekem is adnak olykor hasznos válaszokat, van egy csomó barátom egyébként, de van amikor úgy érzem ez a névtelenség kell nekem...
2022. aug. 13. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan vannak még vele úgy, mint te. Ez egy időtöltés és kikapcsolódás és néha ha tudsz segíteni valakinek az jó érzés. Illetve még ha annyira nem is, mégis valami közösségbe vagy ahol tudsz teremteni kontaktust is akár. Szóval nem kell túlgondolni, neked is ez fajta kikapcsolódás vagy időtöltés amit szeretsz csinálni.
2022. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így van . Napok óta padlón vagyok,olvasgattam hasonló témájú kérdés-válaszokat mint ami az én problémám,válaszolgatok stb. Pár napja folyton itt lógok,lesem az új kérdéseket 😒
2022. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Függők vagyunk, ennyi!

Vannak rajta jópofa kérdések és válaszok is, de vannak rajta orbitális nagy baromságok is.

Szerintem az oldalon jelen lévők 30-40% nem teljesen épp elméjű, úgy is írhatnám hogy totál lökött.

2022. aug. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van, annyi különbséggel, hogy az én regisztrációm ~4 éves.

Ha itt vagyok nem kell a gondjaimmal foglalkoznom, és kicsit elmenekülhetek előlük, még ha eleinte ezt nem is igazán vallottam be magamnak. Meg kicsit ki is tudok itt kapcsolni, és jó érzés tud lenni, amikor másnak ezért tudok segíteni. Meg bármilyen kínos is, jártam már úgy nem egyszer, hogy itt adtam valakinek tanácsot és később a saját szavaim jöttek nekem is jól😅

Meg jó is tud lenni néha az itteni kérdések, válaszok közt olvasgatni. Bár az tény, hogy többet vagyok itt, amikor nem vagyok túl jól.

2022. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!