Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy társkeresés...

Az miért van, hogy társkeresés, magány, emberek témakörben mindig megjelenik pár troll, aki leincelezi, lúzerezi a kérdezőt?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ezek a témák épp arra vannak, ami a címük. Ha valaki magányos, nem feltétlenül attól van, mert valamit rosszul csinált, de még ha így is van, attól még megérdemeli a támogatást. Az ilyenek viszont jönnek, alázzák a kérdezőt sokszor olyanokkal, ami a kérdésben amúgy el sem hangzott, vagy nem következik belőle (pl. az, hogy sikertelen lenne a nőknél, csak mert éppen egyedül van). Az is kérdés előttem, ha ezek ennyire ráérnek másokat szapulni, nekik vajon van életük?

2021. máj. 3. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Kiírtam pár hónapja egy kérdést a "társkeresési problémák" rovatba, hogy ki melyik társkeresőt ajánlaná, tinder és társai kizárva.

Közölték, hogy ha nő vagyok, akkor hülyeség a társkereső, és biztos béna vagyok, ha élőben nem ismerkedem :D Egy világjárvány közepén, mikor sehová se lehet menni. Magyarul menjek el randizni az építkezésről füttyögő munkásokkal vagy nemtudom.

A férfiak úgy képzelik el egy nő életét, hogy kimegyünk az utcára, és elénk tárul egy kolbászfesztivál, és mi csak ki kell válasszuk a legjobbat.

Valójában a mai világban baromi nehéz a face to face ismerkedés. Ha az ember jár mondjuk dolgozni, hétvégén szórakozni, hétköznap meg pl edzőterembe vagy egyéb hobbinak hódolni, nagyon ritka hogy találkozik a megfelelő emberrel, mert manapság ritka hogy két ember csak úgy beszédbe elegyedik, és még lesz is belőle valami. Azt nem kétlem, hogy egyéjszakás partnert könnyebben talál egy nő, főleg szórakozóhelyen, de egy társat ugyanolyan nehezen.

Ilyen a mai világ. Aki ezt tagadja, az vagy szemellenzős, vagy nagyon szerencsés volt hogy társra talált.

2021. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Mutatsz nekem pár olyan kérdést ahol a férfi teljesen normális hangnemben kérdez, nem vagdalkozik azzal, hogy a nők felszínesek/kurvák, nem másokra mutogat ujjal a saját szar élete miatt hanem tényleg csak egy tanácsot kér, hogy hogy tehetné magát vonzóbbá - ÉS még így is leincelezik a csúnya gonosz trollok?


Általában az incelezést ki kell provokálni. Szerintem az itteni nők semminek sem örülnének jobban, mint ha egy férfi őszintén és nyíltan véleményt és segítséget kérne mindenféle lappangó gyűlölet, megkeseredettség, és "mindenki más hibás az engem ért rosszért, csak én nem" mentalitás nélkül.

2021. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 - nem könnyű pasiként. :) Odamenni idegenként egy nőhöz bátorság kell, mert hiába nem vagy mondjuk félénk férfiként az élet egyéb területein, ott abban a piallanatban azzá válsz. De ha magabiztos vagy még úgy is benne van a lekoptatás lehetősége, ami még ha nem is megalázó módon történik (mert pl. tényleg van barátja a nőnek), az akkor is önbizalomromboló.

PUA "akadémián" egyébként éppen a visszautasítás okozta szégyent ölik ki a férfiakból, csak épp azon az áron, hogy a nőt mint valami buta ösztönlényt festik le előttük, akin csak ismerni kell, hogy melyik kapcsoló mire való, és akkor jó vagy.

Másrészt ma már kezd valamiért trend lenni, talán itthon még nem, de a nyugati világban nagyon, hogy ha már csak hozzászólsz egy nőhöz kb. zaklató vagy. Nehéz dolog ez, mert én is azt vallom, hogy a férfinek kell hódítani.


2 - én elég sok normális kérdést látok, linkelj te inkább párat, amit sértőnek éreztél. Én azt érzem, hogy sokszor lényegtelen részleteken akadtok ki, és nem értitek a humort sem.

2021. máj. 3. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ment a zöld pipa mindenkinek
2021. máj. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!