Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel pszichológushoz kéne...

Ezzel pszichológushoz kéne fordúlnom?

Figyelt kérdés

Nincs bennem empátia, nem tudok együttérezni senkivel, és néhány rokonban, ismerősben tényleg csak a hasznot látom, kivétel a papám, nevelő apám, az öcsém és talán az anyám is, de boldogságot, szomorúságot, haragot és félelmet érzek, volt olyan is régen hogy szorongtam, vagyis vannak érzéseim, de pl mások gondjai nem érdekelnek, a felsorolt embereket igazábol igenis szeretem, vagyis akkor csak nem vagyok pszichopata, és tudom ez most nagyon úgy hangzik mint ha csak azt akarnám hogy figyeljenek rám meg stb, de nem, ez tényleg így van, azaz röviden ezzel tényleg kéne pszichológushoz mennem?


17/L


2022. aug. 14. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezni. Én is sok emberben csak a hasznot látom, még a családomon belül is. Illetve senkiben se bízom 100%-ra. Introvertált vagyok és átgondoltnak szeretném hinni magam. Ettől én nem megyek pszichológushoz.
2022. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne erről valóban egy szakemberrel beszélned.
2022. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2es nem hiszem. Ha attól függ az empátiája hogy milye közel áll 1 emberhez az még jól jöhet.
2022. aug. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!