Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már ENTJ-vel?...

Találkoztál már ENTJ-vel? Miből ismerhető fel?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Olyan mint Orbán Viktor.
2022. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Szereti ha irányithat,nem bír egy helyben ülni és lazítani,szeret vitatkozni politikáról különösen.

Okos és szorgalmas,a szeretteiért mindent képes feláldozni,mindig célokat tűz ki maga elé,jó csapatépítő.

2022. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok. Másokon nem figyelem az ilyesmit.


Akadémikus vagyok és van két cégem, viszonylag illeszkedek a sztereotipiába.:)

2022. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
87%
A legjobb barátom ENTJ. Én meg INTJ. Kb. ugyanolyan mint én, csak ő folyamatosan menne valahova és bulizna, én meg inkább otthon festegetek. Egyébként intelligens, becsületes, felelősségteljes, szókimondó, családcentrikus, elsőre kicsit nagyképűnek tűnik de a szíve 24 karátos.
2022. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm ENTJ. Sokan bunkónak tartják, mert nyíltan kimondja, amit gondol, nem jópofizik meg álszenteskedik. Ezt egyébként nagyon becsülöm is benne. Igazából, akivel ő bunkó, az meg is érdemli. Intelligens, sikeres ember. Mindent elér, amit akar. Akit szeret, azért mindent megtesz. Ha kell pelenkázza. Ha kell nekimegy a fél világnak is, hogy megvédje őt. Szeret emberekkel dolgozni, a tudását tovább adni másoknak. Csodálatos ember.


Én INTJ vagyok hivatalos teszt szerint is. El vagyok az ENTJ-től ragadtatva.

2022. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a főnököd,(nem vicc)


ha lazább célorientált, jővőfokusz, akkor Ni


Ha hagyományos, részletes, szűklátókörű ESTJ

2022. szept. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két ENTJ is van a baráti köreimben. Az egyikük egyértelműen pszichopata (úgy értem, orvosi értelemben, nagyon sanszos, hogy antiszociális személyiségzavara van). Érdekember.

A másikuk pedig irányításmániás és egocentrikus.

2022. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy páran is mondták, ez a tipikus "főnök". Ráadásul ez az MBTI-típus tartalmazza a legtöbb pszichopatát. Személy szerint nem szoktam velük kijönni, mert tiszta kolerikusak, semmi alázat nincs bennük. Taposnak.


Egy INFJ

2022. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!