Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki volt a legműbb személy,...

Ki volt a legműbb személy, akivel valaha találkoztál?

Figyelt kérdés

Akivel találkoztál, és egyértelmű volt hogy van rajta egy maszk, hogy csak játszik egy szerepet, hogy ahogy mutatja magát az csak cukormáz, és így "fake" az egész ember úgy ahogy van?

Mi volt, ami miatt műnek gondolod?


2022. jún. 10. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Mindig, amikor ilyen mosolygós, kedveskedős kis cuki emberrel találkozom, zsigerből rühellem, mert tudom, hogy az ilyenek a legalattomosabbak, legrosszindulatúbbak. Mindig bejön a megérzés.
2022. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy közeli barátom exe. Irtó aranyos, mindig mosolygós lány, aztán amint lehetősége nyílt rá egymás ellen fordított minket.
2022. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer ismertem egy csajt egyetemen, szinte csak látásból. Ő volt olyan, hogy kedves, aranyos, bájos pici lány viselkedés, de egyszer rosszul szóltam hozzá, nem tetszett neki amit viccnek szántam és hirtelen igazi zsigeri sötét lekezelő gyűlölet áradt belőle ahogy válaszolt.
2022. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez....

Annyira kiábrándító, mikor valakiről kiderül, hogy valójában egy rosszindulatú kis patkány.

2022. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat lemaradt.

Sok ilyen volt, általában a nagyon kedves emberekről derül ki ez.

2022. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És nektek is volt olyan hogy még addig se kellett várni, hogy kiderüljön, hogy a maszk alatt valami más van?

Hogy a megjátszás, enyhén szólva egyértelmű volt?

2022. jún. 10. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért szólok hozzá, mert némileg talán magamra ismertem kissé a kommentek alapján.Én aranyos, toleráns, kedves ember vagyok. Azt gondolhatják, szelíd vagyok és irányítható.

Ám valójában amolyan élni és élni hagyni tipus. Ha megkóstolnak, vagy úgy érzem, megsértették valamivel a határaimat, akkor megismerhetnek a rosszabbik oldalamrol is. Na ekkor jön a felháborodás, hogy "nahát, ezt nem gondoltam volna róla..."

Miért, mit gondolt, hogy ha kedves vagyok akkor hülye is és hagyom magam?

Érdemes ezen elgondolkodni!

2022. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Szintúgy, mint hetes.
2022. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Néhány évvel ezelőtt a könyvesboltban 2 polc között láttam egy próbababát könyvvel a kezében. Az első gondolatom az volt, hogy sose láttam még könyvet így hirdetni, micsoda eredeti ötlet. Közelebb mentem, hogy megnézzem, erre megmozdult.

Bíró Ica volt az olyan vastag sminkben, hogy nem látszott valódi embernek.

2022. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


De legalább olvas. :)

2022. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!