Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek se volt olyan...

Szerintetek se volt olyan brutális az idei nyár mint a tavalyi?

Figyelt kérdés
Július elején volt 1 hét kánikula, amikor éjszaka is 30 fok felett volt hőmérséklet, utána viszont hetekig hűvös volt. Volt kánikula, de pár napig tartott mindig és utána lehülés követte. Az esték hűvösek, ritka, hogy estére túl párás legyen a levegő. Valahogy nem érzem ezt a nyarat brutálisnak, annak ellenére, hogy azért már kicsit várom az őszt. Más is van ezzel így?
2022. aug. 16. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%

1901 óta az idei a legmelegebb nyár.

[link]

2022. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az idei brutálisabb. Semmi eső, alig vannak felhők, állandóan csak a napsütés meg a meleg.

Alig volt 1-2 hét amikor kellemesebb idő volt összesen.


Nem tudom hol volt pár napig kánikula és utána lehűlés, de itt hetekig volt kánikula és volt max 3 nap lehűlés és kábé így váltakoznak.


5-6 éve imádtam úgy barnulni, hogy fogtam magam és sétálgattam a pusztában egy jót a tűző napon. Semmi problémám nem volt ezzel, hát idén alig-alig bírom olyan mocsok meleg van.

Elindulok és már érzem, hogy hát sokáig nem megyek, mert ez kibírhatatlan.

2022. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
Észak Bács Kiskun aszály, és istentelen kánikula az egész nyár. Utoljára a 2012-es volt ilyen gáz itt helyileg.
2022. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%
Szintén Bács-Kiskun, itt szinte egész nyáron mindenki ki van tikkadva a forróságtól, eső ugye semmi csak a por és a homok, szinte sivatag.
2022. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Budapesten élek én.
2022. aug. 16. 21:52
 16/17 anonim ***** válasza:
97%

Minden évben egyre rosszabb, tavaly rosszabb volt mint tavalyelőtt, idén még rosszabb mint tavaly. Végül is csak vagy egy tucat melegrekord dőlt meg eddig, most péntekre is jósolják hogy megint megdől, megint 40 fok körül leszünk, holott lassan szeptember van. Júniusban sem volt még soha ilyen meleg átlagban, mint idén.

És akkor még a hőség az egy dolog, régebben is volt 38-40 fok, csak azt 1-2 nap után olyan viharok zárták, hogy a vakondot is kimosták a földből, most meg egy hétig van 35-40 fok, utána meg annyi a "lehűlés", hogy mérséklődik 32-33 fokra, szintén tűző nappal és 0 csapadékkal. Én még csak nem is délen élek, hanem északon, Borsodban, de soha ilyen aszályt még nem láttam, idén még értékelhető csapadék itt nem volt. Mindig mondják hogy lesz, sosincs. Ma is alig esett pár csepp, és még így is tán ez volt a legnagyobb eső egész nyáron eddig. A hőség bezzeg mindig bejön, sőt, ha mondanak 35 fokos maximumot, tuti lesz 40. Éjszaka se lehet aludni a melegtől. Ha idén nem szerelik fel nálunk a klímát, tuti megpusztultam volna, elviselhetetlen. Már szerencsére látótávolságra van az ősz, de hogy jövőre mi vár ránk... Rettegek a következő évek nyaraitól, mi lesz itt...

2022. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
97%
Az alföld állítólag már láthatóan elkezdett sivatagosodni
2022. aug. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!